Кременчук - лідер серед боржників із зарплати на Полтавщині. Кому подякують працівники автозаводу?

564 0
Кременчук - лідер серед боржників із зарплати на Полтавщині. Кому подякують працівники автозаводу?

Кременчук усе-таки здобув обласну популярність. Гірше, однак, що ця популярність не дуже, але все ж у Полтавській обласній раді та Кременчуцькому міськвиконкомі старалися з усіх сил. І тепер є результат.

Його назва – заборгована заробітна плата працівникам промислових підприємств. І мова про те, що минулого року таких великих проблем у нашому місті не було, а тепер вони з'явилися й ми перші в області.

Назва цих проблем – борги кременчуцьких підприємств із зарплати. Й у цьому обласному списку, який обговорювали на спеціальній нараді в обласній адміністрації вчора, – Кременчуцький автозавод.

Борги ПАТ «АвтоКрАЗ» перед працівниками складають 18 мільйонів гривень, і жодних перспектив на їх зменшення немає. Тобто перспективи були, й обласні комунальні підприємства і кременчуцькі теж нові вантажні автомобілі купують.

Але не ті, що виробляють у Кременчуці.

Ми купуємо за завищеною ціною за бюджетні кошти в посередників МАЗи, а самі робимо здивовані обличчя й питаємо – та шо ж сталося?

А сталося саме те, що сталося. Й прикро, що працівникам Кременчуцького автозаводу, де більшість – люди передпенсійного віку, влаштуватися на роботу в нашому місті ніде. Причина – в нас падіння обсягів виробництва. Падіння велике.

У Кременчуці є ще вагонобудівний завод, який сьогодні виживає на мінімумі, є колісний, де жорстка криза, є ПАТ «Кредмаш», де всі штатні місця заповнені.

Тож, можливо, відповідь на це запитання – де 3500 кременчуцьких робітників можуть заробити собі на життя - знає новий голова обласної адміністрації Олег Синєгубов?

Останнє, про що слід додати, – це інший кременчуцький боржник, підприємство «Техвагонмаш», яке спеціалізувалося на виробництві нестандартного обладнання й на якому сьогодні працівникам винні три мільйони гривень зарплати.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация