Вибори у Кременчуцьку міську раду скоро. Депутати взялися за скасування минулорічних тарифів на проїзд

1 529 0
Вибори у Кременчуцьку міську раду скоро. Депутати взялися за скасування минулорічних тарифів на проїзд

Депутати Кременчуцької міської ради після трьох років свого  перебування у якості обранців мешканців міста згадали про виборців. Тож іще вчора вони самі проводили суботники, на яких фарбували все у гранатовий колір, а сьогодні – вже пішли в суд, аби відстоювати законність.

Цього разу мова про законність підвищення тарифів на проїзд, які було встановлено міськвиконкомом ще в травні минулого року.

Таку новину мешканцям Кременчука оприлюднює депутат Кременчуцької міської ради Кальченко.

«У травні 2017 року в Кременчуці рішенням виконкому Кременчуцької міської ради було підвищено вартість проїзду в маршрутних таксі. Вартість проїзду в маршрутному режимі зросла з 4-х до 5-ти гривень. Ми з Терещенком Д.Ю. подали свій протест проти нових тарифів до суду ще у вересні минулого року, і ось 11 травня 2018 року відбулося останнє попереднє судове засідання», - за словами депутата міськради, підготовче засідання  завершилося й сьогодні, 6 червня, в Автозаводському районному суді почнеться слухання по суті справи.

Слід додати, що депутат Кальченко не прогнозує, чим завершиться засідання суду, хоча варіантів у цій справі – два й жоден нікуди не веде.

Не веде, бо цей суд – справа далеко не одного дня й не одного місяця.

І навіть якщо рішенням суду тарифи міськвиконкому на проїзд  у розмірі 5 гривень, затверджені в травні минулого року, визнають недійсними, то в міського голови Віталія Малецького буде достатньо часу, аби прийняти таке ж, але вже нове рішення.

А саме так усе в міськвиконкомі відбувається.

І тут дивує лише одне – ті ж депутати міськради Кальченко чи Терещенко  свого часу голосували саме за такий склад міськвиконкому, рішення якого про тарифи сьогодні оскаржують у суді.

А не дивує «Програму плюс» інше. Ми бачимо, як сьогодні підвищується вартість пального на заправках міста, й ми бачимо, як важко Нацбанку утримувати гривню, аби ціни не полетіли вгору.

Однак ціни на пальне підвищуються й з того, що є сьогодні, – нам слід готуватися до нового підвищення вартості проїзду, про що в Кременчуцькому міськвиконкомі нам незабаром оголошуватимуть.

І протиставити новому подорожчанню в нашому місті нічого. Наші маршрутки як працювали «в тіні», так і працюють. У нас як не було квитків за проїзд, так їх і немає.

У Кременчуці й більше ніде перевезення пасажирів - це великий і неоподаткований бізнес з усіма стягненнями коштів з водіїв на техогляд, медогляд і щоденними внесками в чорну касу від 500 гривень.

Звідси й побажання як до депутатів Кременчуцької міськради Кальченка, так і до депутата Терещенка.

Ви, панове, воюйте в судах, аби на вухах виборців  завжди була велика локшина. А ми, ваші виборці, будемо робити серйозний вигляд, що ми вам віримо й ви справді намагаєтеся щось змінити.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация