Далі буде. У Кременчуці автолюбителі фарбують ями на дорогах й пишуть подяки меру. Фото

971 0
Далі буде. У Кременчуці автолюбителі фарбують ями на дорогах й пишуть подяки меру. Фото

Кременчуцькі автолюбителі з минулої п’ятниці  взялися за надання допомоги міському голові Кременчука Віталію Малецькому в його нелегкій справі проведення ремонту доріг.

Про таку ініціативу повідомляють у групі «Хелп Драйв Кремінь», яка об’єднує власників авто  нашого міста.

Як повідомляється, кожна така яма обводиться фарбою з відповідним підписом «дякуємо меру».

Тож першою розмалювали активісти частину провулку імені Льва Толстого, де з-під асфальту вилізла стара брущатка.

Орієнтир тут – будівля Автозаводської районної адміністрації, де працюють три десятки чиновників, які відповідають за благоустрій.

Як довго проходитиме  акція з висловленням подяки меру Малецькому за ями на дорогах, що залишаються невідремонтованими, – організатори не повідомляють.

Однак з того, що є сьогодні, громадським активістам варто купити ще білої фарби.

І причина тут досить проста – комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління» вже провело ямковий ремонт доріг у центрі міста.

Також проведено некапітальний ремонт окремих ділянок вулиць Богаєвського, Сумської, Жадова.  Попереду - ремонт мосту й шляховики переїжджатимуть у Крюків.

Далі гроші для ремонту доріг у нашому місті, який і так роблять у кредит, – закінчаться. Натомість ями на дорогах, обведені білою фарбою й з написом: дякуємо меру, – залишаться.

І, можливо, до виборів нового міського голови Кременчука, які будуть за рік, – ці ями якраз і будуть головним досягненням нинішнього градоначальника Віталія Малецького?   

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация