КРЕМЕНЧУЦЬКИМ ПЕДАГОГАМ ЗАЙМАТИСЯ ПОЛІТИКОЮ НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯВ. Керівник управління освіти Москалик

1 169 0

Керівник міського управління освіти Геннадій Москалик закликає місцевих політиків не робити собі політичну рекламу на вчителях і взагалі залишити їх у спокої.

Зокрема, не робити рекламу на неправдивих словах, нібито педагогів у нас утискають і не дають їм можливості йти в  партії, аби стати кандидатами в депутати міськради.

Відповідна інформація про існування такої заборони пролунала від представника однієї з партій міста під час ток–шоу «Наголос».

"Керівник, який у нас висувається як перший кандидат, заявив, що у міському управлінні освіти є заборона на входження вчителів у Радикальну партію Ляшка. То маю сказати, що ця інформація неправдива.

Педагоги є практично в усіх партійних списках кандидатів у депутати міської ради, починаючи з партії «Свобода». Ніяких заборон на політичну діяльність поза межами освітянського закладу в управлінні ніхто не оголошував і оголосити такого не міг.

Є Конституція України, де написано, що кожен має право обирати й бути обраним і зрозуміло, що апріорі ніяких політичних заборон для педагогів немає", - зазначив Геннадій Москалик.    

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация