У Кременчуці вручили нагороди родинам загиблих учасників АТО. Чиновники прийдуть в родини Героїв ?

1 299 0
У Кременчуці вручили нагороди родинам загиблих учасників АТО. Чиновники прийдуть в родини Героїв ?

Перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник вручив обласні відзнаки  «За вірність народу України» представникам родин нашого міста, чоловіки та сини яких загинули в АТО.

Вручали нагороди у міськвиконкомі й сама подія для їх отримувачів – нерадісна й трагічна. Нагороди вручали 19-и родинам і отримували їх зі сльозами на очах.

Мати Станіслава Душі, яка говорить, що завжди підтримувала свого сина, мати Вадима Пугачова, батько Миколи Мартинюка, мама Андрія Покладова, батько Василя Поросюка, рідні Богдана Гавелі… - отримання нагороди за дитину, якої вже немає, що може бути важче в цьому житті?

Звідси й побажання рідних наших солдатів, які загинули в АТО, – щоб більше ніхто не зазнав такого горя, яке зазнали вони, ховаючи своїх синів, чоловіків, братів.

Про що слід додати – ми всі навіки в боргу перед цими 28-и кременчужанами, які загинули на Сході, захищаючи нас від терористів.

Але як довго ми будемо пам’ятати про це? Дуже хотілося б, щоб така наступна зустріч вже була не у Малому залі мерії, а рідні Героїв не йшли до чиновників, а все було навпаки.

Бо все-таки – наші солдати, які не повернулися додому з-під обстрілів, нам нічого не завинили. А ми винні перед ними до кінця життя всім, що у нас є.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация