«Укроп» проти «Радикалів», «Свобода» проти «Волі». У КРЕМЕНЧУЦІ ЗУПИНЯЮТЬ ПАРТІЙНИЙ ПСИХОЗ.

1 845 0
«Укроп» проти  «Радикалів», «Свобода» проти «Волі». У КРЕМЕНЧУЦІ  ЗУПИНЯЮТЬ ПАРТІЙНИЙ ПСИХОЗ.

Керівників місцевих організацій політичних партій, представники яких входять до кременчуцького "Майдану", закликають зібратися сьогодні, о 18-00, в офісі громадської організації   й визначитися з підтримкою кандидатур майбутніх депутатів Кременчуцької міської ради.

Відповідну ініціативу оприлюднив представник «Партії простих людей» і волонтер Леонід Харченко.

«Ми повинні зупинити таке явище, коли, наприклад  один з представників партії Ляшка на виборах виступає конкурентом представнику партії «Свобода» чи іншому своєму союзнику по "Майдану".

У такому випадку усі вони нічого не зможуть протиставити нашим чиновникам - ні представникам «Опозиційного блоку», ні представникам провладних «Солідарності» та «Батьківщини» або ще гірше – іще одній  місцевій партії чиновників з назвою «Поруч». Бо всі наші опоненти використовують владний адмінресурс, якого у партій «Майдану» немає.

Партіям «Майдану» слід зібратися й залишити по одній і найбільш реальній кандидатурі свого представника на вибори, авторитет якого та конкретні справи «не задавить» ніхто й ніяким ресурсом», - зазначив співрозмовник.

За його словами, така зустріч, на якій партійці обговорять можливість зняття кандидатур, відбудеться сьогодні й на саму пропозицію вже є перші відгуки.

«Костянтин Красовський, керівник місцевої організації партії «Свобода», вже заявив, що не буде знімати кандидатів з проблемних для нього округів. Але в такому випадку, якщо він не передумає, ми доведемо цю інформацію до громадськості», - додав кременчуцький волонтер і військовий Леонід Харченко.

Нагадаємо, що 19 червня цього року представники промайданівських сил зробили спільну заяву про співпрацю напередодні місцевих виборів 2015.

Заявниками тоді виступили кременчуцькі осередки ВО "Свобода", партії "Воля", РПЛ та "Самопомочі".

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация