Старих інвесторів вже кинули. Дайте нових. У Кременчуці - безнадійний форум з дармовим обідом

1 063 0
Старих інвесторів вже кинули. Дайте нових. У Кременчуці - безнадійний форум з дармовим обідом

Кременчук потребує інвесторів, бо тих, що в нашому місті були, чиновники міськвиконкому жорстко обдурили. А тепер дурити нікого, тож давайте наступних.

Це сьогодні в міському виконавчому комітеті Кременчука пройшов восьмий щорічний міжнародний бізнес-форум, на якому учасникам говорили про співпрацю.

Такий словесний потік  про інфраструктуру, підтримку малого підприємництва, про досвід лився з мікрофона на вуха учасників  цілий день з перервою на обід, який провели в ресторані «Барбарис», що належить нашим чиновникам виконкому.

Й обідали там усі за бюджетні кошти (ні губернатор Головко, ні мер Малецький за обід не платили), а увечері й теж за бюджетні кошти гулянка вже з дармовою горілкою продовжиться.

З того, що лунало на зібранні, - це заява губернатора Головка, що такі бізнес-форуми є основою для співробітництва. Такий бізнес-форум нещодавно відбувся в області і, як пояснив керівник Полтавщини, результатів його немає.

І тут слід заспокоїти обласного чиновника. У Кременчуці такі бізнес-зібрання тривають вісім років поспіль і результат є. Ось у наше місто приїхав робити бізнес німецький підприємець Йорг Майснер. Він і робив цей бізнес – добував газ на місцевому звалищі. Однак коли справа дійшла до грошей, то наші чиновники чоловіка просто обдурили і все в нього забрали.

А тепер Кременчуку потрібні нові жертви, бо старих наші чиновники з'їли.

Тож цікаво було слухати нашого мера Віталія Малецького, який скаржився на те, що в бізнесі все зарегульовано й тому все складно. От тільки питання, хто ці проблеми створює, наш градоначальник оминув.

Бо створює все це він сам та його заступники. І найближчий приклад – на наступній сесії міськради депутати затвердять рішення про малі архітектурні форми, яке Віталію Малецькому  написав його заступник Дмитро Кравченко.

Так от за цим рішенням з його вимогами узгоджень – забудьте про все, в тім числі й про розвиток підприємництва в Кременчуці. Такий просто стає неможливим. Однак він буде можливим, якщо дати хабара, й тоді міські служби просто закриватимуть очі на нібито порушення.

Здається, на цьому й усе в розповіді, крім одного. Є прохання до мера Кременчука Віталія Малецького, заступника голови Полтавської облради Холода та губернатора Полтавщини Головка.

І прохання тут одне: пани начальники, заплатіть за свій сьогоднішній обід у ресторані «Барбарис». Так буде справедливо, бо ви й так далеко не худі й нема чого об’їдати міський бюджет на своїх безнадійних бізнес-заходах.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация