ТЕМА – ВИБОРИ. Відтепер, за кращого спікера ток –шоу «Наголос» голосують у Фейсбуку. Сьогодні в 20-00

1 552 0

Надалі голосувати у прямому ефірі кременчуцького ток-шоу «Наголос» телекомпанії "Візит" і відповідати на запитання ведучої можна буде на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Про це повідомляє ведуча програми «Наголос» Оксана Цокур. Її пояснення нових можливостей для спілкування телеглядачів з репортерами й гостями програми таке.

«Дискусія, що розгорнеться наживо у реальному часі, - обговорення найгостріших тем під різними кутами зору. Це - ток-шоу «Наголос», і ми повертаємось в ефір. Старт оголошуємо вже сьогодні, у п'ятницю, 2 жовтня. Час виходу незмінний: розпочинаємо рівно о 20.00!
Цікаві гості, відкритий діалог і головне – Ви, наші телеглядачі, маєте шанс так чи інакше долучитися до обговорення. Цього сезону – окрім традиційного смс-голосування «за» чи «проти», ми запропонуємо Вам визначити спікера, точка зору якого найбільше відповідає вашому баченню ситуації. Для цього вже сьогодні на сторінці "Телекомпанія Візит" у Фейсбуці Ви можете приєднатись до групи Ток-шоу "НАГОЛОС", у якій і відбуватиметься он-лайн голосування на користь позиції того чи іншого гостя студії.
Окрім того, за звичаєм, ви отримаєте змогу поставити запитання будь-кому з учасників дискусії, висловити свою точку зору чи то розповісти місту, яка тема схвилювала особисто Вас. Це - телефоном прямого ефіру. Закликаємо вас активно приєднуватися, адже саме ваші висновки завжди є вирішальними у ток-шоу «Наголос». Тож п’ятниця, 2 жовтня, рівно о 20-ій, - ми починаємо. Ток-шоу «Наголос». Новий сезон!!!»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация