Ковбасою проти газет. КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА КАЛАШНИК ПОМСТИВСЯ ЖУРНАЛІСТАМ. НЕПРАВИЛЬНО ПИШУТЬ

1 749 0
Ковбасою проти газет. КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА КАЛАШНИК ПОМСТИВСЯ ЖУРНАЛІСТАМ. НЕПРАВИЛЬНО ПИШУТЬ

Кременчуцькі чиновники знову оголошують війну місцевим редакціям газет. Під нову війну з журналістами, окрім «Програми плюс»,  цього разу потрапили й наші колеги з «Телеграфа».  Чому батьки Кременчука» вдалися до конфлікту – офіційно не повідомляється...

Це сьогодні засідання міського виконавчого комітету, порядок денний засідання й затверджені рішення.

Звичайне з таких – питання щодо  розміщення двох газетних кіосків на їх традиційних місцях.

Один – на вулиці Першотравневій, №32, який належить пересічній кременчужанці. Інший – на вулиці Пролетарській, який належить торговому дому «Приватна газета».

В обох торгових точках нічого не продають, окрім газет, у тім числі й міських. Але цього разу щось пішло не так.

За те, аби питання зняти з розгляду й розміщення цих двох кіосків заборонити, виступив перший заступник міського голови й кандидат на посаду мера Кременчука Віктор Калашник.

«Покійний мер Олег Бабаєв прибирав кіоски з вулиць міста, а ми розміщуємо», - зазначив перший віце-мер, пояснюючи владну відмову.

Аргумент проти такого – від керівника управління розвитку підприємництва Людмили Жорняк.

Її точка зору – у місті й так безробіття, й не варто лишати роботи кіоскерів, чий бізнес від продажу газет далеко не процвітає.

Тим більше, що газетні кіоски на цих вулицях стоять уже не один десяток років.

Загалом спірне питання, під час розгляду якого всі розуміють,  що причина відмов не у кіосках, а в місцевих ЗМІ і в тому, що журналісти пишуть. Тож конфлікт узявся вирішити секретар міської ради Василь Івко. Його пропозиція – зняти це питання на доопрацювання. Тобто розглянути колись.

Слід додати, що голосування з цього приводу не було одностайним.

За  відмову у розміщенні газетних кіосків голосували «друзі репортерів», керівники Автозаводського й Крюківського районів. Також свою руку в боротьбі з газетами підняв перший заступник мера Віктор Калашник, який заборону ініціював…

Натомість за те, аби залишити продаж газет у спокої, проголосували заступник мера Геннадій Музика та його колега Сергій Ярош.

"Голосував за торгівлю газетами, бо покійний мер міста не боровся з офіційно оформленими кіосками, але тільки тими, що стоять незаконо", - пояснює своє голосування за репортерів заступник міськогоголови Геннадій Музика.

Про що слід додати – наступним у проектах рішень сьогоднішнього засідання міськвиконкому розглядалося питання встановлення кіосків з продажу ковбаси, які  належать ПАТ "Кременчукм"ясо".

Однак при обговоренні цієї теми ніхто  вже про покійного екс-мера О.Бабаєва та його боротьбу з торговими точкам не згадував.

Про що залишається додати – так це про причини війни наших чиновників  з газетами. Як на репортера, то першого віце-мера Віктора Калашника у всіх публікаціях репортерів Кременчука могло зачепити лише одне – це розповіді про бізнес  представників його родини, що в принципі тримається у таємниці. Загалом, як на репортера, про такі речі кажуть прямо й гірше, що   перший віце-мер вирішив помститися репортерам за написане.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация