Кременчужани масово переїжджають до Криму. Будуть блокувати дороги до зими. ДРУГА РОТАЦІЯ

1 669 0
 Кременчужани  масово переїжджають до Криму. Будуть блокувати дороги до зими. ДРУГА РОТАЦІЯ

Кременчуцькі активісти провели вже другу ротацію учасників блокади шляхів у Крим і за два тижні мешканців нашого міста, які беруть участь в акції, – побільшало.

Натомість саме чергування з перекриття шляхів у Крим стало більш організованим, усі чергують по годинах і наші мешканці, які нині блокують дорогу біля Чаплинки, були на своїй зміні вчора, з 3-00 ночі до 9-00 ранку.

Про те, що акція блокування шляхів триває,  а гуманітарна допомога  до учасників акції протесту направляється, «Програмі плюс» розповів кременчуцький волонтер і кандидат на посаду міського голови Кременчука Володимир Пилипенко.  

«У Чаплинку відправили дошки - більше 2-х кубів, піддони, пральну машину, намет, каремати й  продукти харчування. Також відправили дві пічки – буржуйки й машину з дровами. Дуже допомогли у відправленні волонтери з міського "Майдану" та газети «Телеграф». Готуємося до зимівлі», - розповідає про блокаду шляхів співрозмовник.

Інше від нього – це подяка нашим колегам з газети «Телеграф» та активістам «Майдану» за надану пікетувальникам допомогу, які не збираються відкривати шляхи в Крим у найближчі місяці.

«Якби до цієї роботи з блокування шляхів долучилася влада, було б ще краще. А наступне, про що ми міркуємо, – це блокування шляхів  у Луганську та Донецьку область, які сьогодні окуповані російськими військами та всякими «Моторолами», - додав Володимир Пилипенко.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация