І петиція є, але ніхто не повернеться. Страждання по «Вконтакте» й Яндексу у Кременчуці завершилися

890 0

Інтернет-аудиторія, принаймні в Кременчуці, яка зазнала змін після оголошеної заборони на російську соціальну мережу «Вконтакті», через два тижні хвилювань на тему: як жити без «ВК» - стабілізувалася.

Число читачів у всіх кременчуцьких Інтернет–виданнях, а частина читачів заходила на сайти через розміщені сторінки в мережі «Вконтакте», спочатку впало, але тепер піднялося до традиційних показників.

Це останні повідомлення міських й інших ЗМІ про те, що Вищий адміністративний суд відмовив студенту з позовом про відновлення діяльності російської соцмережі в нашій країні.

Ще в ЗМІ - повідомлення, що з цього приводу вдалося набрати понад 25 тисяч підписів у петиції до Президента України Петра Порошенка, аби він скасував свій Наказ про заборону.

Насправді ж – ніхто вже й нічого, принаймні до виведення російських військ із Донбасу відмінювати не буде.

Однак головне, що відбулося – це зміна Інтернет уподобань. Й за цим – мережа «Вконтакті» втратила свою соціальну значимість, і на перше місце наразі вийшов Фейсбук. Це за підрахунками сайту «Програми плюс».

Число користувачів, які заходять на «Програму плюс» і роблять це з мережі Фейсбук, зросло вдесятеро.

Кількість тих, хто користується VPN (користувачі в"Вконтакте" ) і кого лічильник рахує як громадян Нідерландів та Німеччини, теж збільшилася, але все одно відставання в цьому випадку 15-кратне.

Таке ж відставання стосується й тих, хто заходить на сайт «Програми плюс» з пошуковиків. Якщо раніше половина читачів заходила з Яндексу, інша половина - з google.com.ua , то нині 90 відсотків заходів – тільки  з google.

А якщо додати, що тридцять програмістів, за замовленням з Канади, сьогодні завершують розробку суто української соціальної мережі, то жодних соціальних проблем зі спілкуванням у мережі не передбачається.

Єдине що – так це проблема для 16-18 річних кременчужан. У них «Вконтактє» є своя група, де молоді люди запитують у своїх знайомих відгуки про своїх коханих. І головне питання тут – чи гуляла він (вона)  раніше й хто що знає з цього приводу ( таке масове обговорення).  Загалом підліткове кохання – річ актуальна, особливо в Інтернеті, але є надія, що в інших мережах ця проблема просуватися не буде.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация