Мер і віце-мер підуть у відставку? Через їхню безграмотність кременчужан позбавили субсидій

3 692 0
Мер і віце-мер підуть у відставку? Через їхню безграмотність  кременчужан позбавили субсидій

У Кременчуці – фундаментальний скандал, який виник виключно через безграмотність чиновників нашого міськвиконкому.

І мова тут про наступне.

Перше – це оплата вартості комунальних послуг, зокрема, оплата тепла за квітень, коли людям виставили рахунки без субсидій. Пенсія – півтори тисячі гривень, оплата за тепло - 1300 грн. Зрозуміло, що громадяни почали з’ясовувати, як таке сталося.

У відповідь почули наступне. Рахунки людям виставлені великі, бо їм не нарахували всіх субсидій у квітні. А чому не нарахували – бо є розпорядження міського голови Малецького, за яким опалювальний сезон у нас завершено 3 квітня.

А далі - просто марні спроби громадян переконати чиновників, що опалювальний сезон у Кременчуці було продовжено і з цього приводу навіть перший віце-мер Володимир Пелипенко підписав розпорядження.

Виявляється, що і справді перший  віце-мер щось написав. І тут слово «щось» підходить найкраще. Бо цей градоначальник мав би написати: я, Володимир Пелипенко, перший заступник міського голови Кременчука,  оголошую про продовження опалювального сезону. Але це було б у випадку, якби чиновник вчився у школі й інституті, а не протирав штани за партою. Бо розпорядження, яке він підписав, називається «Про продовження подачі теплоносія», чим і позбавив усіх субсидій.

Ще гірша ситуація в приватному секторі, де пенсіонерам прийшли рахунки за газ, за квітень, по 5 тисяч гривень. І рахунки ці субсидіями не покриті з тієї ж самої причини.

І прикро, що відділи субсидій – Автозаводський та Крюківський - субсидії людям би нарахували. Але як ти нарахуєш субсидію за газ, якщо в розпорядженні першого віце-мера йдеться не про продовження опалювального сезону, а теплоносій? Причому газ до теплоносія ?

Загалом, ситуація з рахунками й відсутністю субсидій, що сталася через наш міськвиконком, жахлива. І варіантів тут, у того ж першого віце-мера  - два.

Спочатку – згоріти від сорому за таку помилку, а далі – подати у відставку.

Але перед цим першому заступнику міського голови пану Пелипенку, разом з міським головою Малецьким, який у цей час і був у відпустці, але все одно – він за все відповідає – їм обом слід посипати власні голови попелом.

Останнє – мешканці міста прийдуть до мерії, й це відбудеться у день проведення чергової сесії, щоб дізнатися, як їм бути й за що їх наші чиновники покарали. І, можливо, у міськвиконкомі оприлюднять відповідь на запитання: хто все це громадянам компенсує й чому люди мають відповідати за міськвиконкомівські помилки ?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация