Ульянов не пройшов конкурс на посаду судді Верховного Суду України. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

2 404 0
Ульянов не пройшов конкурс на посаду судді Верховного Суду України. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Вища кваліфікаційна комісія суддів України сьогодні за результатами співбесіди з кандидатом на посаду судді Верховного Суду України  Русланом Ульяновим вирішила, що останній не може бути служителем Феміди.

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України....... вирішила визнати таким, що не підтвердив здатність здійснювати правосуддя у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду України Ульянова Руслана Анатолійовича", - таке формулювання було озвучено сьогодні по депутату міської ради.

 

 

 

Читайте також по темі: Кременчужани на конкурсі на посади суддів у Верховному Суді: результати кандидатів на практичному етапі

Свою фактичну поразку Ульянов прокоментував по-філософськи.

"Для мене конкурс до Верховного суду сьогодні завершився. Дякую всім за добрі слова та підтримку. Дякую також тим, хто був проти - ви робите мене сильнішим, бо що то за життя без долання перешкод?

Є ще адвокатська та депутатська роботи. На них і зосереджусь", - так зазначив уже колишній кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду України.

Сьогодні присутній на засіданні комісії представник Громадської ради доброчесності нагадав Ульянову про його різкі заяви на публіці та в соцмережах.

Нагадаємо, Громадська рада доброчесності оприлюднила свій офіційний висновок щодо невідповідності кандидата на посаду судді Верховного Суду й депутата Кременчуцької міськради Руслана Ульянова критеріям доброчесності та професійної етики.

За висновком, який наводиться, – кандидатура  пана депутата й адвоката Ульянова, як одного з  кандидатів у Верховний Суд, не відповідає критеріям.

Щодо аргументів, то мова йде про сексизм або вислови зразка: «Ти, чуділо, щось у своїй притрушеній голові напридумувало і штиришся від цього».

Ще з творчості депутата міськради – «Тебе послати чи сам знаєш куди піти? На...й, звичайно”.

Саме так нинішній кандидат на посаду судді Верховного Суду пан Ульянов відповідав своїм опонентам у соціальних мережах.

Читайте також по темі: 

Комісія не погодила Івана Дядечка на посаду судді Верховного Суду України. Є причина

Навколо кандидатури адвоката Ульянова на посаду прокурора Кременчука - суперечки. Висловлюють сумніви

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация