Комісія не погодила Івана Дядечка на посаду судді Верховного Суду України. Є причина

877 0

Спеціальна комісія, яка проводить  співбесіди з кандидатами на посаду судді Верховного Суду України, відмовила у наданні позитивного висновку щодо можливого призначення Івана Дядечка, нинішнього керівника Крюківського районного суду.

Причин відмови декілька, але головна - доходи судді та його родини, які порахували за останні десять років. Висновок – доходи не відповідають вартості його майна.

Ще з причин відмови – історія з джипом судді, який він то вписав у декларацію про прибутки за минулий рік, то не вписав.

Про те, що кандидатів від Кременчука на посаду Верховного Суду поменшало й пан Дядечко співбесіду не пройшов, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуку громадський активіст Ольга Тіщенко.

Вона також наводить відеозапис співбесіди, яку кандидат від нашого міста пройти не зміг.

Про що слід додати – комісія вже погодила призначення кременчужан, які претендують на посаду Верховного Судді. Це відомі юристи нашого міста Олена Дмитриченко та Кирило Юхно.

Натомість попереду співбесіда ще у пана Руслана  Ульянова, депутата Кременчуцької міської ради, однією з улюблених відповідей якого є слова до мешканців нашого міста: не подобається, то звертайтеся до суду.

Відео засідання комісії – на сторінці активіста Ольги Тіщенко  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1848995748693953&id=100007506374366¬if_t=like_tagged¬if_id=1494870778731720

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация