Молоді люди на скейтбордах випробують площу меморіалу «Вічно живим» на міцність. Плити витримують

974 0

Надалі в Кременчуці зросте кількість скарг на 15-річних підлітків, які на своїх скейтбордах роз’їжджають якщо не перед матерями з дітьми в сквері в центрі міста, то на новій гранітній площі меморіалу «Вічно живим».

Це – фото вчорашнього дня, 15 травня, й підлітки на ньому, які випробовують на міцність тільки-но укладену гранітну плитку на меморіалі «Вічно живим».

«Ми все розуміємо. Розуміємо, яке це місце, а мова про територію меморіалу, й про перемогу теж розуміємо. Однак ми нікому не заважаємо й уже 9 років поспіль ми просимо від міської влади облаштувати нам спеціальний майданчик», - зазначив один з підлітків  у відповідь на запитання репортера.

Зміст запитання: наскільки це правильно - кататися по плитах меморіалу, присвяченому жертвам концтабору, який тут розташовувався в роки Другої світової війни?

«Якби такий майданчик для скейтбордів для молоді був, звісно, ми б були там. Але в місті немає нічого подібного з облаштування, а по наших дорогах на скейтборді не поїдеш», - таке доповнення від співрозмовника.

Про що слід додати – так це про існування проблеми, яка справді є. Й мова тут про сумісність відпочинку молодих кременчужан та вшанування загиблих у роки Другої світової війни. Як це все поєднати й чи потрібне таке поєднання? А головне - як вирішити запити дітей нашого міста, аби їх поєднання з нашою історією не було протилежним?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация