Кременчуцькі ВІП-пенсіонери сьогодні гуляють в ресторані. Балакатимуть про правду життя. ФОТО

1 294 0
Кременчуцькі ВІП-пенсіонери сьогодні гуляють в ресторані. Балакатимуть про правду життя. ФОТО

Кременчуцькі чиновники, колишні перші особи міста, сьогодні згадуватимуть свою молодість – про те, як керували й до чого докерувалися. А згадуватимуть усе своє минуле колишні «батьки міста» у ресторані, де організували зустріч.

«Ми не збиралися перед Днем Перемоги, але тепер вирішили зібратися», - розповів «Програмі плюс» колишній міський голова Микола Глухов.

За тим, що можна зрозуміти, – колишні кременчуцькі ВІПи сьогодні гулятимуть у ресторані "Україна" на власну пенсію, а серед того, хто буде присутнім, – колишні мери Кременчука Микола Глухов, Анатолій Литвиненко та їхні колишні заступники.

Що вони розповідатимуть одне одному – можна здогадатися й так.

Мова піде про їхнє життя в минулому й спогади про те, які рішення приймали й чим непокоїлися.

Ну й, зрозуміло, говоритимуть про те,  як життя на пенсії відрізняється від того, що пережили у кабінетах.

Про що слід додати - погано, що колишні кременчуцькі градоначальники питимуть горілку окремо від нинішніх міських керівників. Інакше б  у них була можливість розповісти нинішнім "батькам" Кременчука, що вести себе потрібно по-людськи  й на всьому поспіль свій бізнес будувати не слід. Все одно всіх зароблених чи накрадених грошей на той світ не забереш, і нинішні ВІП-пенсіонери про цю істину знають.  Хоча не всі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация