Помста та інтриги. У Кременчуці – черговий скандал в освіті. Цього разу навколо ЗОШ №15

1 341 0
Помста та інтриги. У Кременчуці – черговий скандал в освіті. Цього разу навколо ЗОШ №15

Якщо депутат Кременчуцької міськради просить директора закладу  показати йому дах у ЗОШ №15, який, за повідомленнями  батьків дітей, протікає, а басейн у школі – не працює, то як мають реагувати в міськвиконкомі?

Варіантів  два – за першим директор мав би оголосити тривогу й зібрати депутатів міськради, аби терміново виправляти ситуацію й просити кошти з міського бюджету.  

За другим – директор школи може написати скаргу до міської ради, аби поведінку депутата міськради розібрали на комісії. І Бог з ним, з тим басейном.

Це комісія з питань законності міськради сьогодні й розбір депутатських польотів. Тема обговорення – депутат міської ради й пенсіонерка Валентина Гордєєва, яка зацікавилася станом ЗОШ №15.

Школа – тільки збудована, але в ній протікає вода по стінах.

Депутат міськради прийшла в заклад освіти після письмового запиту, але директор школи Тетяна Одерій стала на захист даху, який тече, й басейну, який не працює.

Звідси й всі розбори, коли відомий у депутатському середовищі депутат Головач, за яким нанесення тілесних ушкоджень виступаючим на сесії, звинуватив свою колегу Гордєєву в тому, що вона порушила закон.

Про що слід додати – саме з’ясування стосунків і депутатських можливостей на комісії тривало більше години. У підсумку ж суперечки – рішення, що депутат міськради намагалася зірвати навчальний процес.

Сама Валентина Гордєєва, яка увесь час відстоює інтереси виборців, назвала рішення депутатської комісії помстою.

За тим, що пропонує комісія, – проти депутата Гордєєвої слід відкрити кримінальне провадження.

Головне в тому, за що голосували й що не прийняли,  –  повідомлення в поліцію проти депутата, подавати його чи ні?  У підсумку - півтори години дебатів завершилися нічим.

Останнє – вже не зважаючи на відсутність рішень на засіданні комісії, ситуація в самій ЗОШ №15 не зміниться.

По стінах цього закладу у приміщенні під час дощу стікає вода (у приміщенні), а басейн в освітньому закладі й справді не працює. Дефектних актів, з якими школа прийнята в експлуатацію, – дуже багато. Втім це питання на засіданні депутатської комісії нікому не цікаве.

Головне в Кременчуцькій міськраді сьогодні інше: помста та інтриги. Але для чого все це міському голові Кременчука Віталію Малецькому й що він хоче від цього виграти?

Нагадаємо, 08 квітня поточного року під час перебування у вказаному навчальному закладі репортер "Програми Плюс" Андрій Михайленко зафіксував на камеру недоліки будівництва школи.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация