Мер Малецький привітав кременчужан з 1-м Травня. Відключив у Крюкові гарячу воду достроково. Чому?

790 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який офіційно з’явиться на роботі лише завтра й ще перебуває у черговій відпустці, встиг привітати мешканців Кременчука з 1-м Травня. Для такого мешканцям мікрорайону Раківка з цього дня було відключено гарячу воду й відтепер, не зважаючи на бойлери в квартирах, мешканці платитимуть за газ за підвищеним тарифом – 7,1 кубічний метр на плиту на одного мешканця за місяць.

Про що слід додати – саме відключення мало б статися 3 травня, але щось пішло не так. Єдине, що відомо з цього приводу, – дострокове відключення громадян від гарячої  води  проводилося за ініціативи комунального підприємства «Теплоенерго».

Тобто без погодження з міським головою Кременчука, який у відпустці через Інтернет стежить, що саме в нас сталося, – не обійшлося.

Що саме міську владу змусило змінювати графік, який чиновники самі ж і затвердили, про це в міськвиконкомі мовчать. Однак причин у цій справі – три.

Перша – у комунального підприємства «Теплоенерго», керівники якого загубили в банку мільйон гривень платежів мешканців міста, – фінансова криза.

Інша – це дії першого заступника мера Володимира Пелипенка, який у 20-х числах квітня то включав у будинках опалення, то відключав, чим остаточно заплутав  і себе, й енергетиків, і громадян, і відділи субсидій.

Останнє, що змусило комунальників вдатися до порушення своїх же обіцянок, – це традиційна відсутність коштів, аби заплатити за газ для ТЕЦ Крюківського вагонобудівного заводу.

Про що слід додати – так це про висновки. Вони є, їх оприлюднено в соціальних мережах на сторінці відділу оперативного контролю міськвиконкому, й  кременчужанка Olya Otamas  пише з цього приводу так: «У новому графіку відключення гарячої води  було вказано 3.05. Й думка, що довіряти написаному не можна, – теж була».

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация