Заспокоїмось. Батареї опалення не потеплішають. То перший віце-мер Пелипенко так обманює кременчужан

1 111 0
Заспокоїмось. Батареї опалення не потеплішають. То перший віце-мер Пелипенко так обманює кременчужан

У Кременчуці – надзвичайний аврал. Колективи Кременчуцької ТЕЦ і ТЕЦ КВБЗ працюють над тим, аби обігріти кременчужан, для чого енергетикам довелося відновити роботу котлів.

У свою чергу  підсилені бригади енергетиків комунального підприємства «Теплоенерго» терміново налагоджують роботу бойлерних і в останніх – не просто спека, але гірше, ніж у Африці й дихнути ніяк.

Натомість за десять метрів від бойлерної, де дуже жарко, вже у п’ятиповерховому будинку на вулиці Андрія Покладова – дуже холодно й до батарей опалення краще не торкатися – примерзнуть пальці.

Це сьогодні - другий день виконання розпорядження першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, за яким нібито тепло має надходити в будинки й у квартири.

Насправді – кременчуцькі енергетики запустили котли на ТЕЦ, комунальники організували чергування на бойлерних, але далі – все. Причина – у самих будинках і кінь не валявся, вмикати тепло насправді не планували й виконувати розпорядження першого віце-мера Кременчука ніхто не брався.

«Ну не потрібно так сміятися над людьми. Ніхто нікому ніякого тепла не вмикатиме. Всі знають, що лише на налаштування систем опалення окремого будинку потрібен тиждень. Ну хто б що вмикав?» - це вже репортер поговорив з одним з тих, хто повинен втілювати рішення першого віце-мера в життя – зі звичайним сантехніком...

Про що слід додати – це оплата за нібито надану послугу. Виставляти її додатково людям ніхто не ризикне. Тим більше, що отримане від ТЕЦ тепло далі бойлерної не йде.

А ці витрати оплачуватимуть з міського бюджету.

Останнє – це про першого віце-мера Володимира Пелипенка. Відомо, що він своє офіційне розпорядження оприлюднив.

І з приводу тепла в будинках є щонайменше два повідомлення з міськвиконкому, де написано, що процес пішов і наші градоначальники в цьому клянуться.

Насправді нікуди він не пішов і йти не збирався. І пояснення тут одне – перший заступник мера запрацювався так, що вже не знає й сам, які рішення приймає й для чого, чи хто виконує те, що заявив, чи ні.

Вочевидь, чоловік теж просто втомився й теж хоче поїхати до міського голови Кременчука Віталія Малецького у санаторій на Західну Україну.

Там з нашим мером вони вдвох і зігріються.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация