У Кременчуці бажаючих їхати маршруткою в інші міста вже небагато. Реакція на вчорашнє жахливе ДТП

3 743 0
У Кременчуці бажаючих їхати маршруткою в інші міста вже небагато.   Реакція на вчорашнє жахливе ДТП

У Кременчуці сьогодні на автостоянці біля «Амстору», звідки відправляються міжміські маршрутки, – людей небагато й самого міжміського транспорту теж мало.

Натомість пасажири, які є,  заявляють, що якби знали про вчорашню трагедію з маршрутним таксі «Кременчук-Харків», то не ризикували б дітьми, але їхали потягом.

Це журналіст «Програми плюс» побував сьогодні на автостанції біля «Амстору» й поділився своїми враженнями від побаченого.

«Людей мало. Маршруток теж мало. Є маршрутні таксі на Харків. З того, що почув від однієї з пасажирок, мешканки Харкова Інни, яка їхала з двома малими дітьми, - жінка просто не знала, що трапилося.

«Такого, що сталося, не чула, бо була в гостях у Кременчуці. Якби знала, то від замовлення квитків на маршрутку  відмовилася б одразу і поїхала б потягом. А так – заплатила гроші», - зазначає жінка.

Інші, хто поділився своїми думками з  репортером, – це самі водії міжміських маршруток.

Тож від них можна почути про те, що на цій ділянці дорозі, де сталася смертельна трагедія, – саме біля Чутового, аварії трапляються дуже часто й причина така.

Дорога сама широка, але в ній глибока колія й сам шлях нагадує дошку для прання білизни.

Ще з почутого – водій постраждалої маршрутки намагався уникнути зіткнення й тому вантажівка врізалася в бік, де сиділи пасажири.

Хто винен у цій аварії – ця тема водіями міжміських маршрутних таксі не обговорюється, хоча й так зрозуміло, що від встановлення цього факту вже нікому легше не стане.

Які питання з цього приводу залишаються?

Перше таке й загальне – чи має бути обмеження швидкості в міжміських маршрутних таксі, які, чого гріха таїти, видавлюють зі своїх Мерседесів-Спринтерів максимум?

Друге – це самі перевезення, їх умови та видача ліцензій на їх здійснення.

І мова тут про таку собі автомобільну інспекцію, керівники якої сидять у Полтаві, та одного із заступників губернатора Полтавщини, які за міжобласні та міжміські перевезення відповідають.

Однак ні обласне управління «Автотрансінспекції», де видають дозволи на перевезення,  ні чиновники ОДА поки що своїх коментарів з цього приводу не оприлюднили.   

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация