Кременчук фестивалитиме два тижні. Святкуємо майбутнє подорожчання проїзду та ексвитрат

750 0

Кременчуцькі чиновники, які ніяк не можуть вирішити в місті  проблему «хліба», як-то: створення нових робочих місць через залучення інвестицій або покращення умов якості життя городян, компенсуватимуть свою неспроможність в іншій справі – у видовищах.

Й останнє таке – кременчуцький «Фестиваль фестивалів», який пройде в нашому місті за розпорядженням міського голови Кременчука Віталія Малецького з 28 квітня  й аж по 14 травня включно.

Відповідне розпорядження з цього приводу підписав мер міста й за тим, про що йдеться, – захід матиме назву «Чумацький шлях», і мова в цьому випадку – про «відродження української культури, що передбачає традиційні мистецькі акції, започаткування нових імпрез, що створить унікальний, магічний, нестандартний колорит».

Аби магічний колорит був ще більш магічним, міський голова затвердив спеціальний оргкомітет з проведення двотижневого «фестивалю фестивалів» і розпорядився забезпечити святкове торговельне обслуговування у парку «Придніпровський».

У свою чергу, вже управління культури виконкому отримало наказ щодо підготовки концертно-розважальної програми.

Керівником оргкомітету кременчуцького фестивалення міський голова Віталій Малецький призначив свого першого заступника Володимира Пелипенка.

Очікується, що проведений захід, на організацію якого в мерію кинуть усі сили й для цього по всьому парку поставлять столи, де можна буде випити і закусити, вплине позитивно на підвищення рейтингу міської влади й довіри до неї пересічних городян.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация