«Чуділо, баба базарна, тебе послати…?» Кандидат у Верховний Суд, депутат міськради Ульянов

2 401 0
«Чуділо, баба базарна, тебе послати…?» Кандидат у Верховний Суд, депутат міськради Ульянов

Громадська рада доброчесності оприлюднила свій офіційний висновок щодо невідповідності кандидата на посаду судді Верховного Суду й депутата Кременчуцької міськради Руслана Ульянова критеріям доброчесності та професійної етики.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сторінці Громадської ради в соціальних мережах.

 

 

За висновком, який наводиться, – кандидатура  пана депутата й адвоката Ульянова, як одного з  кандидатів у Верховний Суд,  – не відповідає критеріям.

Щодо аргументів, то мова йде про сексизм або вислови зразка: «Ти, чуділо, щось у своїй притрушеній голові напридумувало і штиришся від цього».

Ще з творчості депутата міськради – «Тебе послати чи сам знаєш куди піти? На...й, звичайно”.

Саме так нинішній кандидат на посаду судді Верховного Суду пан Ульянов відповідав своїм опонентам у соціальних мережах.

Втім мова не стільки про невихованість і відсутність етики, через що депутату міськради Ульянову за його виступи в міській раді закидають сексизм і не тільки, як про таке.

«Після  набуття  Кандидатом  повноважень депутата  Кременчуцької міської ради дружина Кандидата в 2016 році надавала юридичні послуги як самозайнята особа комунальним підприємствам «Кременчукводоканал» та «Благоустрій Кременчука» на загальну суму 280 000 гривень, що відображено в досьє Кандидата.

Слід зазначити, що в 2015 році дружина Кандидата також надала юридичні послуги комунальному підприємству «Кременчукводоканал», однак на суму 35 000 гривень.

Протягом 2012-2014 років, за даними, які містяться в досьє Кандидата,  аналогічні послуги комунальним підприємствам Кременчуцької міської  ради дружиною Кандидата не надавалися.

У цих фактах простежується висока ймовірність використання статусу депутата Кременчуцької міської ради та радника міського голови з правових питань, адже Кандидат міг впливати на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішення щодо обрання особи, яка в подальшому надавала юридичні послуги кременчуцьким комунальним підприємствам.

Вважаємо, що наведених фактів достатньо для висновку про  невідповідність Кандидата критеріям доброчесності та професійної етики», - говориться у висновку Громадської ради доброчесності, де не рекомендують пана Ульянова на посаду судді Верховного Суду.

І таке рішення логічне. Варто лише уявити, як приходить нещасний мешканець України до такого собі судді Верховного Суду з останньою надією на справедливість і розповідає про справи свої, бо вже всі пороги оббив.

Натомість від такого судді Верховного Суду громадянин почує: «Чуділо, баба базарна, тебе послати чи сам знаєш куди йти…» І що в такому випадку прохачу залишається робити?

Редакція висловлює подяку кременчуцькому правозахиснику Ользі Тіщенко, яка першою порушила питання щодо невідповідності особи кременчуцького депутата міськради Ульянова тій посаді у Верховному Суді, на яку депутат претендував.

Читайте також: Кременчужани на конкурсі на посади суддів у Верховному Суді: результати кандидатів на практичному етапі

Сторінка з висновками Громадської ради доброчесності додається.

Нагадаємо, ще в січні цього року стало відомо про те, що 7-ро кременчужан претендують на посади суддів касаційної інстанції.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация