Перемога! Кременчук відбив неіснуючий міст через Дніпро. У мерії - таємна мостова нарада

1 502 0
Перемога! Кременчук відбив неіснуючий  міст через Дніпро. У мерії - таємна мостова нарада

У війні між Кременчуком і Горішніми Плавнями (тобто між нардепами Жеваго і Шаповаловим) – за Кременчуком нова стратегічна перемога.

Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов, який є секретарем транспортного комітету  Верховної  Ради,  вчора провів у парламенті  засідання  комітету, резюме якого однозначне – новому мосту якщо й бути, то тільки у Кременчуці, але не в якихось там Горішніх Плавнях.

З цього приводу  вже міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив  на своїй сторінці у  Фейсбуку схвальний протокол засідання парламентського комітету щодо нашого мосту, який уже надіслали електронною поштою до Укравтодору та в уряд, одному з віце-прем'єрів.

А сьогодні  – спеціальна переможна нарада у виконкомі, закрита від ЗМІ, потрапити на яку вдалося з величезними зусиллями й  вигуками про утиск прав журналістів.

Сама нарада знакова – на неї міський голова Віталій Малецький запросив не лише всіх своїх заступників. Також  серед учасників -  колишні начальники  УКБ -  Шендрик та  Зибін. Також на нараду завітали екс-мер Микола Глухов та колишній  перший заступник мера Олександр Биков.

Отже, в підсумку маємо таке  - міст якщо й буде, то тільки у Кременчуці. А наш міст буде таким -

31 кілометр  під’їзних шляхів, 1,6 кілометра – сам міст. Щодо коштів, то його проектування обійдеться у суму  понад 300 мільйонів гривень (проект). Вартість самого будівництва  - за 10 мільярдів гривень.

Про що слід додати – нинішня мостова нарада в мерії – перша за останні 5 років.

Щодо грошей, то, за словами міського голови Віталія Малецького, частину коштів – на вивчення тієї ж геології (тобто дна Дніпра),  яке так і залишається невідомим,  будуть виділяти з міського бюджету.

Олександр Биков, колишній перший віце-мер Кременчука і нинішній прямий помічник керівника Крюківської адміністрації  Дмитра Лозовика (Скандала) зауважив, що йому телефонують китайці й питають, коли будемо будувати міст?

Тож для початку будівництва у Кременчуці залишаються  дрібниці.

Перша – знайти гроші й для початку затвердити ТЕО. Далі – ще знайти гроші на проектування. Потрібно небагато – з урахуванням інфляції - приблизно 400 мільйонів   Потім – знайти китайців, які міст у Кременчуці будуватимуть за свої кошти, й подумати, як саме з будівельниками розрахуватися.

І не біда, що заступник голови  китайської державної будівельної компанії  вже підписав з керівником Укравтодору меморандум про будівництво нового мосту через Дніпро в Горішніх Плавнях.

Врешті-решт, будівельникам зі сходу можна сказати, що наші міста колись об’єднаються в одне, назва міста правильна й вони підписали правильний папір.

Останнє – завтра у Кременчуці буде друга частина нинішньої наради – приїдуть нардепи з транспортного комітету, які будуть розповідати.

Від уряду чи Укравтодору, здається, до Кременчука ніхто не приїде.  

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация