Мрійник. Трояновський готує для китайців три варіанти мосту через Дніпро в Горішніх Плавнях. Фото

1 329 0

Керівник служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Трояновський підготував (намалював) на аркуші паперу три варіанти нового мосту через Дніпро, який Укравтодор збирається побудувати не у Кременчуці, а неподалік Горішніх Плавнів.

Про це пан Трояновський повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуку, де пише так:

«Після відвідування берегів Дніпра разом з фахівцями Київського проектного інституту свої ідеї стосовно будівництва мосту презентували раднику голови Укравтодору Александр Кава. Приємно, що є підтримка з боку керівництва. Вже незабаром очікуємо візиту на Полтавщину представників китайської корпорації, яка, за попередніми домовленостями, згодилася будувати мостовий перехід через Дніпро».

Аби не бути голослівним, керівник служби автодоріг у Полтавщини до свого тексту прикріпив три фото зі схемами. Тож на одному, а всі вони додаються, можна побачити звичайний міст, на іншому – вантовий. А на третьому – підвісний.

Коли саме до Горішніх Плавнів приїдуть гості з Китаю, аби визначитися з варіантами будівництва, – не повідомляється.

Із того, що є сьогодні, вочевидь, у 2017 році їх точно не буде. І мова тут уже про будівництво та його фінансування.

Однозначно – в державному бюджеті коштів для будівництва нового залізничного мосту ні в Кременчуці, ні в Горішніх Плавнях у найближчі роки не буде.

Зрозуміло, що  гроші можна взяти у Китаї в кредит під державні гарантії, але з огляду на фінансове становище України такі гарантії в уряді ніхто не дасть.

Єдиний варіант, який є, – це платний міст через Дніпро, але  для такого спочатку слід змінити законодавство,  чим у найближчі п’ять років точно ніхто не займатиметься.

Останнє, про що слід додати, – загалом намальовані схеми красиві й, дивлячись на них, пригадуються  практичні завдання з креслення, яке викладали у нашому тоді ще Кременчуцькому філіалі Харківського політеху.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация