Казначейські рахунки виконкому знову можуть заблокувати: через судовий позов екс-керманича СКРП

1 233 0
Казначейські рахунки виконкому знову можуть заблокувати: через судовий позов екс-керманича СКРП

10 тисяч гривень моральної компенсації досі не виплачено екс-директору КП «Спецкомбінату ритуальних послуг».

Учора екс-директор комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» Дмитро Леошко звернувся до виконавчої служби із заявою, в якій просить прийняти до примусового виконання виконавчий лист від 4 листопада 2016 року про стягнення з міськради за рахунок місцевого бюджету 10 тисяч гривень моральної шкоди, що встановлено судом за неправомірне звільнення з роботи.

У своїй заяві Леошко пише, що 13 березня він звернувся з письмовою заявою до мера Віталія Малецького про добровільну виплату грошей, згідно з рішенням суду.

У добровільному порядку гроші він не отримав, тому вирішив діяти через виконавчу службу.

А тим часом у виконкомі вже переживають, що рахунки, з яких фінансуються незахищені статті витрат, знову можуть бути заблоковані, якщо гроші не будуть виплачені.

"Програма Плюс" уже повідомляла про те, як минулого тижня рахунки Кременчуцького міськвиконкому були заблоковані на вимогу судових виконавців.

Крайній захід був  застосований судовими виконавцями, оскільки міськрада не виконала рішення Крюківського райсуду про виплату екс-гендиректору «Кременчукводоканалу» Валерію Медведовскому зарплату за час вимушеного простою. Рахунки було розблоковано через добу після того, як гроші були виплачені.

Читайте також: Екс-директор СКРП підозрює, що адвокат Ульянов має екстрасенсорні здібності

Раніше стало відомо, що проти службовців мерії Кременчука відкрито кримінальні провадження за кадровий безлад. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация