Обережно! Сайт мера Малецького Тудей використовує фейкових репортерів. Скріни. Фото

1 927 0
Обережно! Сайт мера Малецького Тудей використовує фейкових репортерів. Скріни. Фото

«Репортери» сайту міського голови Кременчука Віталія Малецького й нардепа Юрія Шаповалова, назва якого «Тудей»,  підписують свої фейкові новини такими ж фейковими прізвищами, які ілюструють вкраденими в людей, які насправді існують і нічого не підозрюють, фотографіями.

Це соціальні мережі нашого міста й неіснуючий «Антон Шматко», яким фіктивні репортери мерського Інтернет-видання підписують свої повідомлення.

У  «пана Шматка» є своя сторінка у Фейсбуку, де останнє повідомлення стосується оголеної дівчини з групи Фемен, і тут теж ми можемо побачити фото «автора».

Загалом це вже вдруге така ситуація з сайтом нашого мера, який використовує неіснуючих журналістів та чужі фото для позначення своїх авторів.

Нині ж лише скріни зі сторінок і нагадування меру нашого міста, що Гугл у творчості його підлеглих бачить усе.

Тож на одній сторінці ми бачимо «автора новин сайту «Тудей», кременчужанина Антона Шматка».

Однак простий пошук в Інтернеті дає нам власника цього фото - одного з авторів Форбс і одеського підприємця на прізвище Владислав Бурда. Це його фотографія, під якою ховаються нібито репортери сайту міського голови Кременчука і кременчуцького нардепа.

Сторінка Владислава Бурди з Фейсбуку, одесита, який, мабуть, ніколи й не гадав, що його обличчя так сподобалося видавцям фейкових новин Кременчуцького міськвиконкому, – додається.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация