Мер Малецький погукав «Інтер» на допомогу й готується прикувати себе до дверей Полтавської ОДА?

3 118 1
Мер Малецький погукав «Інтер» на допомогу й готується прикувати себе до дверей  Полтавської ОДА?

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький розпочав боротьбу за збереження планів будівництва нового мосту через Дніпро  саме у нашому місті, а не в якихось там Горішніх Плавнях  чи ще десь.

З цієї нагоди мер міста сьогодні зранку виїхав на  Крюківський міст уже з телевізійною бригадою телеканалу  «Інтер», аби на місці показувати столичним репортерам стан існуючого мостового переходу.

Очікується також, що телевізійники з "Інтера"  зроблять відео нашого мосту вже з води, для чого всі  вже попливуть катером по самому Дніпру якнайближче до мостових опор.

Коли чекати  виходу цієї новини на телеканалі – поки що незрозуміло й так само немає відповіді на інше питання – наскільки репортаж по телевізору  буде взагалі переконливим у цій справі.

А загалом, на місці очільника Кременчука слід було б запрошувати китайське телебачення  (в Китаї є кошти) й англійське ВВС (у Лондоні розташовано офіс Європейського банку реконструкції та розвитку).

Про що слід додати – репортаж на "Інтері2 є лише одним із заходів великого плану, втілюючи який, мер Кременчука намагається врятувати ситуацію, інакше  справу будівництва нового мосту  й справді передадуть  у сусідні Горішні Плавні.

Далі ж будуть ще громадські слухання і якщо це не допоможе, то у міського голови Кременчука залишиться лише один варіант – прикувати  себе до дверей кабінету голови Полтавської обласної адміністрації Головка.

Загалом у цій справі вирішальним буде вартість  самого будівництва  й тут Кременчук програє. А от як довести, що новий міст у  нашому місті буде дешевшим – хтозна.

Коментарі

Ватный Интер любит обсырать Украину. Они любят такие новости

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация