Сьогодні всі: нардепи, прокуратура, поліція полюють на львівські сміттєвози. Кременчуцька топ-новина

1 398 0
Сьогодні всі: нардепи, прокуратура, поліція  полюють на львівські сміттєвози. Кременчуцька топ-новина

Топ-тема  сьогоднішнього першого дня весни – це пошуки на дорогах  вантажівок, які везуть до Кременчука  сміття зі Львова.

Тож уже відомо, що таких машин сьогодні затримано 5, і про це повідомляє  кременчуцька поліція. 

Також раптом згадали  про кременчуцьке сміття  в Полтавській обласній прокуратурі, де з цієї нагоди підготували спеціальний прес-реліз. У своєму  повідомленні працівники прокуратури зауважують, що загалом нападів Львівського сміття на Полтавщині зареєстровано вже чотири й два з них трапилися в районі нашого міста.

Усе настільки серйозно, що вже в обласній прокуратурі відкрили за фактом міграції сміття аж 4 кримінальних провадження.

Одночасно, враховуючи таку нагоду, в сьогоднішню гарячу точку області до села Маламівки з Полтави терміново прибув нардеп Сергій Каплін, який у своєму коментарі  наїхав на «Самопоміч» і мера Львова  Садового.

Про що слід додати – скандал тільки починається, й за тим, що відбувається  навколо цього сміття, коли ніхто не вирішує проблему, головне - попереду.

Тож до вечора  зі свого котеджу на вулиці  Флотській на місце події, у Маламівку,  також  прибуде нардеп Шаповалов і, вочевидь, там  він зустрінеться з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким.

Вочевидь,  за ними підтягнуться й депутати вже Полтавської обласної та Кременчуцької міської ради, аби обговорити проблему.

Про що слід додати – таким сміттєвим рейсам по всій Україні вже більше ніж півроку й за цей час львівське сміття стало однією з головних тем разом з війною терористів на сході. І не лише стало, а й переважило в тому ж Кременчуці та на Полтавщині.

Єдине питання:  як довго ще це сміття возитимуть по дорогах України й що це дає, окрім висновків про бездіяльність представників влади?

Бездіяльність,  бо насправді той же Андрій Садовий, мер Львова, такий же, як і міський голова Кременчука Віталій Малецький. А разом вони такі ж самі, як і Володимир Гройсман, Прем’єр, який не так давно займався такими ж проблемами, але нині  вирішити питання не може.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация