Кременчук жорстко атакують львівським сміттям. З двох сторін й одночасно. Як будуть відбиватися ?

1 160 0
Кременчук жорстко  атакують львівським сміттям. З двох сторін й одночасно. Як будуть відбиватися ?

Надалі кременчуцьким чиновникам буде чим зайнятися, зокрема наші градоначальники займуться обороною міста від сміття, яке до Кременчука везуть з різних боків.

Тож якщо 24 лютого цим сміттям на лівобережжі засипали територію очисних споруд КП «Кременчукводоканал», то наступного дня –  вже на правому березі Дніпра дорогу біля села Кам’яні Потоки. Відомо, що за сміття взялися у міському відділі поліції, де пообіцяли відкрити кримінальне провадження за цим фактом, а заступник мера Кременчука Дмитро Кравченко вже прокоментував випадок сміттєвого значення.

Однак чи буде у Кременчуці запроваджено цілодобове чергування на дорогах  за таким сміттєвим наступом зі Львова, а більше перевозити сміття по Україні нікому,  -  про це міські градоначальники, вочевидь, розкажуть завтра.

Про що слід додати – так це можливі варіанти вирішення проблеми, бо на перших двох висипаних у місті вантажівках зі сміттям справа, мабуть, не припиниться.

Звісно, що за існуючою традицією, якої сьогодні дотримується міський голова Кременчука Віталій Малецький,  спочатку потрібно організувати спеціальний сміттєвий штаб у мерії і провести три (можна більше)  наради з цієї теми у виконкомі.

Далі ж депутати  Кременчуцької міської ради зможуть на своїй сесії через тиждень прийняти з цього приводу окреме звернення до Прем’єра Гройсмана, аби той захистив Кременчук від сміттєвої агресії.

Одночасно в цьому зверненні можна буде запропонувати меру Львова Садовому, аби він віз своє сміття до Верховної Ради, якщо вже зробити сміттєпереробний завод в Україні є сьогодні проблемою.

І останнє – врешті-решт це захист самого Кременчука від львівських фур. А для такого у нас є місцеві бутафорні козаки, які гроші з міського бюджету отримують і мають їх відпрацьовувати.  

От саме ними у сміттєвому штабі й займуться.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация