У Кременчуці – буде будівля сторіччя! Реконструюватимуть стадіон ПАТ «Кредмаш» за 40 мільйонів грн.

901 0
У Кременчуці – буде будівля сторіччя! Реконструюватимуть стадіон ПАТ «Кредмаш» за 40 мільйонів грн.

У Кременчуці в галузі спорту – революція. Зміст останньої – до нас іде легка атлетика, але йде вона не просто так, а на стадіон ПАТ «Кредмаш», що на вулиці Гагаріна, і який планується реконструювати.

Відповідний проект реконструкції існуючого стадіону  замовлять за 400 тисяч гривень. Кошти для проектування виділять з міського бюджету. Натомість саме рішення про старт проекту планується прийняти на черговій сесії міської ради.

Про те, що у нас буде свято витрат бюджетних коштів в особливо великих розмірах, а гроші підуть на стадіон, ЗМІ розповів секретар міської ради Юрій Гриценко.

За його словами, на найближчій сесії міськради планується виділити кошти на проектування, й мова тут про 400 тисяч гривень. Тобто саме реконструкція складе приблизно 40 мільйонів гривень.

За тим, що планується, – стадіон буде відкритим, покриття його буде звичайним, а на футбольному полі зможуть відбуватися змагання з футболу для першої ліги.

Однак також будуть реконструйовані бігові доріжки й перебудують трибуни, під якими з’являться приміщення  для проведення тренувань.

Щодо коштів на саме будівництво, яке триватиме три роки, то їх планують залучати комплексно. Тобто частину грошей дасть федерація легкої атлетики, частину – уряд, область і міський бюджет.

Про що слід додати – це питання, наскільки правильним є сам пріоритет у будівництві стадіону в нашому місті, а не використання цих коштів на інші й не менш потрібні справи? Тим більше, що у місті є маса інших більш актуальних питань,  пов’язаних з незадовільною якістю нашого життя.

Втім, можливо, новий стадіон на цю якість і вплине.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация