Апеляційний суд Полтавщини сьогодні визначився щодо корупційності віце-мера Усанової

1 721 0
Апеляційний суд Полтавщини сьогодні визначився щодо корупційності віце-мера Усанової

Суд задовольнив апеляційну скаргу чиновниці, постанову Автозаводського районного суду Кременчука від 20 травня 2016 року скасовано та провадження закрито через відсутність у діях віце-мера складу правопорушення, передбаченого ч. 1 і 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як відомо, суддя визначалась по апеляційній скарзі Ольги Усанової на вищевказане рішення Автозаводського районного суду, яким чиновницю було визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Загалом же сьогодні завершено цикл судових процесів над трьома кременчуцькими чиновниками, які відразу після виборів-2015 проголосували за себе, як за кандидатів у виконавчий комітет.

Зокрема, віце-мер Усанова судом Кременчука була визнана винною в корупційному скандалі - суд оштрафував чиновницю на 3 400 тис. грн. зі сплатою судового збору – 275 грн. На думку суду, О. Усанова голосувала сама за себе при призначенні до складу виконкому і за максимальний розмір своєї зарплати, не попередивши колег про конфлікт інтересів, що і є адміністративним правопорушенням.

Нагадаємо, на думку прокуратури, Руслан Проценко, Зінаїда Проценко (фракція «Поруч») та депутат від цієї ж фракції Ольга Усанова 24 листопада 2015 року голосували самі за себе під час затвердження їх віце-мерами. Прокурори вважали, що стався конфлікт інтересів і що такі дії належать до ст. 172-7 Адмінкодексу.

Відносно всіх трьох до суду були подані протоколи про адмінправопорушення.

Як відомо, віце-мер Руслан Проценко та депутат міської ради Зінаїда Проценко оскаржують рішення Апеляційного суду Полтавської області, який визнав їх винними в скоєнні дій, пов'язаних з корупцією.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация