У Кременчуці день виведення військ з Афганістану стає днем вшанування учасників АТО?

1 252 0

Щонайменше одна дата державного рівня – 15 лютого, що має офіційну назву «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», втрачає свій зміст.

Причина цього досить проста й  саме це сьогодні ми бачимо на сході України – на третій рік війни з проросійськими терористами.

Бо воюють там із ЗСУ не просто терористи з фашистським ухилом, але регулярні війська Росії на території чужої їм, але нашої держави - України

А до цього саме так, як сьогодні Росія в Україні та Сирії, воювали народжені в СРСР в Афганістані, а до того – все це було в Чехії, Угорщині, Кореї…

А нині це офіційний день вшанування учасників бойових дій у чужих країнах.

Що слід при цьому вшановувати, окрім пам’яті про 20 молодих кременчуцьких хлопців, яких було відправлено в далекий  Афганістан і які звідти повернулися у домовинах?

На це запитання відповіді ні в кого сьогодні немає, але, тим не менше, офіційні заходи з цього приводу у мерії є.

Це оргкомітет у міськвиконкомі сьогодні з відзначення 15 лютого, який проводив секретар міськради Юрій Гриценко.

За тим, що вирішили, – чиновники все організовуватимуть біля пам’ятника Воїнам-інтернаціоналістам, що на Молодіжному. Для такого навіть сам пам’ятник почистять і помиють спеціальним розчином. Ще - приведуть для участі у вшануванні дітей та військових Нацгвардії.

Також буде церковна панахида, яку проведуть священики з Московського патріархату, й покладання квітів.

Окремо для участі в заході запросять учасників АТО, тих, які були в Афганістані, й тих, хто був лише в окопах під Донецьком.

Пояснення секретаря міськради Юрія Гриценка з цього приводу «Програмі плюс» - під час заходу участь наших солдатів у війнах за кордоном та героїзм захисників України на сході буде пов'язаний у виступах.

Інше, про що домовилися на засіданні, – вже далі учасники заходу підуть до учнів у школи, аби розповісти дітям про те, що було в далекому 1981-у й наступних роках.

А поки що після заходу 15 лютого буде салют.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация