Допомогти Авдіївці хто чим може! Або в чому неправий мер Кременчука Малецький

1 630 1
Допомогти Авдіївці хто чим може! Або в чому неправий мер Кременчука Малецький

Що може міськвиконком?

Кременчук, який входить у десятку найбільших міст України за обсягами бюджету та промислового виробництва, допоможе мешканцям Авдіївки.

Однак наша допомога буде мізерною та ще й такою, на якій можна буде зробити бізнес.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький та вісім його заступників сьогодні провели засідання міськвиконкому.

Тема засідання, як і передбачалося, - зміни в показниках міського бюджету. Тобто виділення коштів з міського бюджету для допомоги мешканцям Авдіївки, яку зруйнували терористи із ОРДО. 

Тож початок засідання – це виступ міського голови Віталія Малецького, який довго розповідав, що наше місто не може залишити тих, хто в біді. Й сьогодні в біді наші сусіди – мешканці Авдіївки.

Тож на допомогу їм виділяються кошти – аж 118 тисяч гривень з міського резервного фонду.

Витрати цих коштів передбачені в такому порядку.

На 20 тисяч гривень місто закупить ліків – знеболювальні та жарознижувальні.

Ще на 40 тисяч буде закуплено продуктів харчування у найбільшій міській мережі магазинів.

40 тисяч гривень буде виділено для купівлі генераторів та булер'янів – спеціальних пічок.

18 тисяч гривень – на вантажівку, аби все відвезти.

І це все, що може надати наш міськвиконком, на більше розраховувати не варто.  

118 тисяч і ні копійки більше при понад мільярдному бюджеті та майже тисячі одних лише чиновників міськвиконкому та підпорядкованих їм працівників. Усе, що куплять на ці кошти, у понеділок мають відправити вантажівкою в Авдіївку.

І що можуть люди?

Це друга частина міської допомоги, яку теж у понеділок мають відправити в Авдіївку.

І тут уже сподівання на наших громадян, нормальних і добрих людей, без яких наш міськвиконком не вартий і ламаної копійки.

А у громадян міська влада просить, аби люди дали хто що може.

Потрібні ж у першу чергу – одяг та продукти харчування, тобто консерви.

Усе це слід приносити у міськвиконком, а якщо людина всього сама не дотягне до мерії, слід телефонувати за номером 1563 і замовляти, аби все вивезли в міськраду.

Автомобіль для такого наші градоначальники виділять.

Ще допомогу збиратимуть у 25-и контак-центрах, розташованих у мікрорайонах, де вас зустрічатимуть одразу по два чиновники.

Але цього теж може бути недостатньо й тому міськвиконком виводить свій Молодіжний парламент,  представники якого в суботу почнуть збирати гуманітарну допомогу безпосередньо в магазинах.

Гірше, що збиратимуть цю допомогу теж не скрізь. Зокрема з магазинами АТБ, з якими місцеві чиновники безкінечно борються, – домовленості про волонтерів ще не досягнуто.

Про що слід додати – сама подія в цю суботу буде відповідальною. Для  підкреслення її важливості молоді волонтери навіть одягнуть футболки, аби показати свою належність до міськвиконкому.

Усе, що їм вдасться зібрати у людей, – теж буде відправлено на схід.

Останнє – про неможливість бізнесу на допомозі Авдіївці

Цю тему теж не оминути й тут у першу чергу - мова тут про продукти харчування.

Проблема тут в тому, що їх збиратимуть у людей й у всіх підприємців. Проситимуть громадян та представників бізнесу, аби привезли даром – все ж у людей нещастя й там війна з терористами. Але проситимуть не всіх.

Одночасно вже у відомого керівника найбільшої торгової мережі ці продукти за рахунок міського бюджету просто куплять на 40 тисяч гривень і це навряд чи можна назвати справедливим.

Якщо місто збирає гуманітарну допомогу у всіх і просить надати її безкоштовно – це одне.

Але якщо міськвиконком купує таку гуманітарну допомогу в одного підприємця, а в інших просто її бере, то це навряд чи є справедливим.

Втім є сподівання, що керівник цієї мережі, а він відомий усім кременчужанин, скаже: я продам вам їжі для відвезення в Авдіївку на 40 тисяч гривень, але ще на стільки ж дам даром, бо я людина і в мене є співчуття та наміри допомогти.

Тоді це було б нормально.

А так – мова просто про допомогу від усього серця простих кременчужан і намагання зробити бізнес на цій допомозі у тих, хто хоче зробити тут собі прибуток.

У свою чергу репортер закликає всіх допомогти хто й чим може. Просто допомогти тим, хто в біді – мешканцям багатостраждальної Авдіївки.

Список того, що потрібно, - на фото.

 

Коментарі

в котрий раз доводить, що війна кому біда, а мати рідна :(

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация