Поки губернатор не скаже – не прокинуться. У міськвиконкомі сьогодні термінове засідання виконкому

1 259 0
Поки губернатор не скаже – не прокинуться. У міськвиконкомі сьогодні термінове засідання виконкому

Міський голова Кременчука Віталій Малецький та його вісім заступників  сьогодні проведуть надзвичайне засідання міського виконавчого комітету.

Засідання настільки надзвичайне, що проводитимуть його під час обідньої перерви.

Питання розгляду й оперативне рішення – одне. І мова тут, наскільки можна здогадатися з життя мерії, – про допомогу мешканцям Авдіївки.

Зокрема, виділення коштів для потреб мешканців цього міста, які постраждали внаслідок атаки терористів й чиї будинки розбито.

Поки що не можна сказати, скільки саме тисяч гривень з міського бюджету буде перераховано у фонд допомоги цьому місту, але, вочевидь, йтиметься про кошти в розмірі не менше півмільйона гривень.

Одночасно на засіданні міськвиконкому мер міста виступить з промовою до кременчужан, у якій розповість про створення міського штабу допомоги мешканцям Авдіївки безпосередньо у міськвиконкомі.

Про що слід додати – така допомога нашими чиновниками та громадянами вже збирається.

Також оприлюднено сам список речей, які потрібні. Він досить специфічний. Тож якщо люди можуть поділитися одягом та їжею, то мало в кого знайдеться скло чи шифер, або пічки-буржуйки.

Читайте також: Міськвиконком Кременчука відкриває штаб збору допомоги мешканцям Авдіївки. ПЕРЕЛІК ПОТРІБНОГО

Однак усе це можуть зробити чи дістати на промислових підприємствах міста й, вочевидь, промова мера Малецького буде спрямована до цих людей теж.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация