Мобільному госпіталю допоможуть. У міськвиконкомі визначилися з новими траншами допомоги в АТО

694 0

Кременчук виділить 200 тисяч гривень з бюджету для поточного ремонту і технічного обслуговування мобільного госпіталю громадської організації «Медичний корпус».

Також 155 тисяч гривень буде виділено для придбання запасних частин, акумуляторів… у вигляді фінансової допомоги військовим частинам, які звернулися до міського виконавчого комітету по допомогу.

Відповідне рішення, яке буде затверджено на сесії міської ради в лютому, прийнято сьогодні  на засіданні спеціальної робочої групи, яка розглядає питання  допомоги міста військовим підрозділам ЗСУ, які беруть участь в АТО

За прийнятим рішеням, на поточний ремонт шпиталю інтенсивної терапії буде надано  200 тис. гривень. Ця сума коштів буде виділена з міського бюджету кількома траншами, перший із них становитиме 60 тис. грн.
«Начальник медичної служби мобільного госпіталю ГО «Медичний корпус» Ростислав Зауральський зауважив, що даний автомобіль, у якому є вся необхідна реанімаційна апаратура, є єдиним в Україні, навіть війська НАТО не мають подібних зразків, у якому під час руху можна проводити переливання крові пораненим бійцям. У минулому році в зоні АТО мобільний госпіталь проявив себе дуже добре, тому наразі в армії на нього покладають великі надії, - зазначає з цього приводу прес-служба міськвиконкому.

Ще під час розгляду питань  було вирішено виділити фінансову допомогу в сумі понад 155 тисяч гривень для придбання запасних частин, акумуляторів, зимової гуми, ремонту двигунів та автомобіля-водовозки за заявками військових підрозділів, які надійшли на адресу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация