138 учасників АТО у Кременчуці не мають роботи, - міський центр зайнятості

1 111 0
138 учасників АТО у Кременчуці не мають роботи, - міський центр зайнятості

Кожен десятий кременчужанин, учасник АТО, який захищав Україну від терористів на сході й повернувся додому, – не має роботи й вважається безробітним.

А минулого року статус безробітного мали 296 учасників АТО, з яких мали право на отримання допомоги – 283 військових, повідомляє міський центр зайнятості.

Інше, про що йдеться у повідомленні, – працевлаштовано за минулий рік 54 учасників АТО, а ще семеро військових відкрили власну справу.

Про що слід додати – так це про те, що в міському Центрі зайнятості не говорять. І мова тут про пошуки учасниками АТО роботи за кордоном. Приклад тут – молоді чоловіки, які захищали Україну, через відсутність нормально оплачуваної роботи у нашому місті сьогодні працюють у Польщі.

Про що слід додати – міська влада взяла на себе справу працевлаштування й частину наших військових буде влаштовано в комунальній поліції.

Однак це не вирішує проблеми безробіття учасників АТО. Для такого в місті має бути спеціальна програма, але вже не міського центру зайнятості, а міськвиконкому.

Читайте також: Наш час - новини Кременчука за 26 січня 2017 року

Гірше, що спеціальної програми, яка б допомагала тим же військовим ставати представниками малого бізнесу, аби заробляти собі на життя тим же наданням послуг, у місті немає.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация