Переплутала таксі. Як заступник мера Кременчука Усанова економить чотири гривні за проїзд

1 924 0
Переплутала таксі. Як заступник мера Кременчука Усанова економить чотири гривні за проїзд

У Кременчуці – черговий скандал з нашими чиновниками.

Цього разу мова про їхню традиційну  ледачість і неймовірну жадібність – намагання зекономити на проїзді в міському транспорті. Жадібність - це коли у Кременчуці «батьки міста» викликають собі додому службове авто по спецзв’язку,  аби службовим автомобілем доїхати дві зупинки до міськвиконкому. 

Це черговий скандал у міськвиконкомі Кременчука, що знову пов'язаний з порушенням антикорупційних законів і знову серед фігурантів – віце-мер Кременчука Ольга Усанова.

Цю чиновницю міські журналісти впіймали якраз у той момент, коли жінка, перебуваючи у відпустці, викликала до себе додому службове авто з міськвиконкому, переплутавши його з таксі.

Журналісти зафіксували на відео, як усе відбувається. Зняли на телекамеру якраз у той час, коли заступник мера Усанова, перебуваючи у відпустці, викликала додому службове авто, аби поїхати ним у власних справах.

Зрозуміло, що в такій ситуації, коли чиновники міськвиконкому плутають комунальне майно й власне, – виник скандал.

Уже міський голова Малецький, витягуючи свою заступницю з нової халепи, з яких вона вилазити й не думає,  оприлюднив розпорядження. Своїм папером уже після оприлюднення відео мер  відкликав пані Усанову  з відпустки.

З цього приводу мер Кременчука зробив навіть те, чого ніколи не робив раніше, – показав журналістам відповідне кадрове розпорядження.

Далі ж можна говорити, наскільки міський голова захищає свої кадри, у яких і так тривають вічні антикорупційні суди, а тут ще нова халепа.

Однак більше можна сказати про жадібність наших чиновників. Та ж Ольга Усанова, яка їхала в мерію й для цього викликала службове авто, могла сісти в тролейбус і проїхати ним дві зупинки. Гірше, що намагання чиновниці зекономити дві гривні в цьому випадку перемогло.

Читайте також: Корупція мерії: суд завтра розгляне питання корупційності віце-мера Ольги Усанової

І, певно, є сподівання, що саме ці дві зекономлені на проїзді гривні покращили настрій чиновниці.

Але як довести цій людині, що чинити, як вона чинить, – не можна?

 

ПОЗИЦІЯ ЗАКОНУ

Нагадаємо, відповідно до статті 22 Закону України "Про запобігання корупції", чиновникам забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Не має при цьому значення, за яких обставин дане антикорупційне обмеження було порушено (під час відпустки, під час роботи, інше).

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация