Корупція мерії: суд завтра розгляне питання корупційності віце-мера Ольги Усанової

1 365 0
Корупція мерії: суд завтра розгляне питання корупційності віце-мера Ольги Усанової

Згідно з оприлюдненими даними, 19 січня, о 10-ій годині, суддя Апеляційного суду Полтавської області Оксана Корсун має розглянути справу про адмінправопорушення відносно чиновниці.

Як відомо, суддя розглядатиме апеляційну скаргу Ольги Усанової на рішення Автозаводського районного суду від 20 травня цього року, яким чиновницю було визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Тоді віце-мер Кременчука отримала оцінку своїх дій на першій сесії міськради нинішнього скликання.

Автозаводський районний суд в особі судді Оксани Пальчик зачитав рішення, яким визнав винною Ольгу Усанову у порушенні частини 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підставою для таких висновків суддя назала голосування Ольги Усанової за призначення її заступником міського голови. А також голосування за затвердження проекту рішення про посадові премії та надбавки міському голові і його заступникам (фактично - голосувала сама за себе).

Як відомо, віце-мер Руслан Проценко та депутат міської ради Зінаїда Проценко оскаржують рішення Апеляційного суду Полтавської області, який визнав їх винними в скоєнні дій, пов'язаних з корупцією.

Чи спіткає Усанову доля подружжя Проценків, стане відомо вже скоро.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация