Яківна рулить! Про депутата міськради Гордєєву, яка зупинила порушення законів мером Кременчука

2 028 0
Яківна рулить! Про депутата міськради Гордєєву, яка зупинила порушення законів мером Кременчука

Валентина Гордєєва, депутат міськради, яка через суд минулої п’ятниці скасувала протизаконні рішення сесії міської ради, за свої дії з встановлення у Кременчуці законності, отримала найвищі позитивні оцінки.

Це соціальні мережі й висловлене ставлення до дій Валентини Гордєєвої, яка через суд скасувала жовтневі рішення сесії Кременчуцької міської ради про створення двох нових комунальних підприємств – парк «Крюківський» та «Міський сад».

Причина скасування відома  – під час прийняття депутатами цих рішень міський голова Кременчука Віталій Малецький не оприлюднив проекти цих документів, як це визначено законом – за 20 днів до їх прийняття.

Читайте також: Гордєєва судом засмутила мерію: бюджетне фінансування Міського саду та парку в Крюкові скасовано

Тож користувач Інтернету Дмитро Іванов зазначає з цього приводу: Яківна рулить!

Натомість Lyudmila Chernychova  відгукується так:«Яковлевна, ВЫ - УМНИЧКА, боритесь с ними дальше. Удачи и здоровья ВАМ».

Кременчужанка Валетина Коваль на адресу Валентини Гордєєвої, додає: «молодець».

Протилежна точка зору теж є - мешканка міста Лина Варакута  зазначає: "Не будет в парке хозяина - не будет и самого парка".

Однак чи потрібно в цьому випадку порушувати закон, як це зробив міський голова Кременчука й що зупинив суд, – пані Ліна не говорить.

Про що слід додати – вже у розмові з репортером депутат   міськради Валентина Гордєєва зазначила, що її звернення до суду у випадку комунальних паркових підприємств – це лише початок.

Бо таких рішень, які прийняти депутатами міськради Кременчука та мером без оприлюднення й з порушенням законодавства, – не десять і не сто, але більше.

Чи знав міський голова Малецький, що частина рішень, які він підписує і які просив депутатів підтримати, є незаконними?

Відповідь на це запитання – дуже проста.

Читайте також: Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Мер Кременчука все знав, про незаконність йому говорили як депутати, так і журналісти, однак тим не менше на закон у цьому випадку він не зважив.

Тож  сьогодні Яківна рулить, а міський голова Кременчука Віталій Малецький, якого депутат трішки повчила грамотності, - вчить закони.

Гірше, що ті, хто має за дотриманням законів наглядати, вже у місцевій прокуратурі якось забилися в свої кабінети й на повітря не виходять.

Тож, здається,  непогано було б призначити  Яківну місцевим прокурором і керівником міської поліції одночасно. Можливо, тоді від однієї жінки було б більше толку, ніж від  існуючої кременчуцької армії правоохоронців.

Нагадаємо, це вже далеко не перший випадок, коли депутат Валентина Гордєєва успішно оскаржує рішення міської ради через порушення термінів публікації їх проектів: першою "ластівкою" стала так звана "планшетна справа".

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация