У Нацгвардії змінили кваліфікацію з снігом у Кременчуці зі «стихійного лиха» на «негоду»

1 206 0
У Нацгвардії змінили  кваліфікацію з снігом у Кременчуці зі «стихійного лиха» на «негоду»

Сайт Національної гвардії України, в якому громадян держави інформують про нацгвардійців, їхнє життя та службу, змінив кваліфікацію з випаданням снігу у Кременчуці з надзвичайної на буденну. Самі ж нацгвардійці відмовилися від використання словосполучення «стихійне лихо» у випадку опису випадання снігу у нашому місті.

Читайте також: Кременчуцькі волонтери на вихідних боролись зі сніговою навалою: притулок для тварин теж не оминули увагою

Це сайт Національної гвардії України та повідомлення в ньому про життя окремого полку Нацгвардії, який розташовано на Молодіжному і яким керує Олександр Алєнін.

Зміст повідомлення – представники Нацгвардії допомагають кременчуцьким комунальникам чистити сніг у великому мікрорайоні з назвою Молодіжний.

Тож відповідний репортаж про небайдужість правоохоронців учора вийшов під заголовком «Кременчуцькі гвардійці прийшли на допомогу під час стихійного лиха», однак уже сьогодні цей же репортаж отримав нову назву «Кременчуцькі гвардійці продовжують допомагати у негоду».

Куди зникли слова «стихійне лихо» й чи мова тут про речі в Україні звичні – дощ восени, сніг узимку, а сонце – влітку, на сайті Нацгвардії не пояснюється.

Також з повідомлення зникла інформація про те, що «залучено одну одиницю техніки для буксирування автомобілів та тролейбусів, які не могли самостійно рухатися містом через високий сніжний покрив. За допомогою автомобіля підвищеної прохідності гвардійці відбуксирували 12 автомобілів, чим звільняли дорогу для проїзду іншого транспорту, ліквідуючи затори на проїжджій частині».

Вочевидь, у  цьому випадку вже йдеться про корегування самого тексту представниками міськвиконкому й це зрозуміло – не можна ж розповідати людям дві несумісні речі одночасно.  

Читайте також: Дороги почистили? Гуму поміняли? Кременчужани штовхають руками тролейбуси по дорогам

Бо тут усі комунальні служби Кременчука під керівництвом мера міста та його восьми заступників сніг чистять, а  поруч - міські тролейбуси тягають по дорозі нацгвардійці своєю вантажівкою. Має бути щось одне й таке, де б люди сказали: чиновники працюють, бо за це отримують зарплату з наших податків.

Про що слід додати – так це вітання кроків опису представниками Нацгвардії кременчуцьких подій.

У місті й справді немає стихійного лиха і його не було. Натомість сніг для України й не тридцять сантиметрів, але більше – явище традиційне. Тим більше, що такий сніг – це всім на користь: буде більше хліба й більші врожаї.

Читайте також: Прагне інфаркту чиновників. Депутат Піддубна хоче оприлюднень виконкомівськіх «таємниць» у Facebook

А щодо Кременчука, то, звісно, тут слід подякувати молодим військовим Нацгвардійцям за очищені зупинки. Все-таки в одному місті живемо.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация