Мешканкам Кременчука - безкоштовно. Кременчуцького району - ні. У виконкомі змінюють клятву Гіппократа

1 561 0
Мешканкам Кременчука - безкоштовно. Кременчуцького району - ні. У виконкомі змінюють клятву Гіппократа

Надалі жодна жінка, яка не прописана у Кременчуці, якщо й зможе народити безкоштовно, то лише влітку й під парканом міського пологового будинку. Тобто без лікарів і без акушерів.

Читайте також: У Кременчуці анонсували продовження переплат громадянами за тепло до березня 2017

Однак мало й цього. Вже у будь-якої кременчужанки пологи теж безкоштовно не прийматимуть, якщо громадянка звернеться під нагляд лікарів жіночих консультацій після 13-14 тижнів вагітності.

Єдиний виняток тут – можливо, буде поважна причина.

Це у Кременчуцькому міському виконавчому комітеті оприлюднили свій проект рішення з надання медичної допомоги жінкам.

Сам проект, який розроблено  в міському управлінні охорони здоров’я, направлено в пику загальноукраїнській медичній реформі й міністру Уляні Супрун і є таким попередженням усім мешканцям чотирьох районів: Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського,  Кременчуцького й Горішніх Плавнів,  що входитимуть у Кременчуцький медичний округ.

Читайте також: КП «Теплоенерго» купило лічильники тепла на 2 мільйона гривень, - не публічні дані

За тим, що можна вичитати в проекті рішення міськвиконкому, – йдеться про попередження всім громадянам, хто опиниться на території Кременчуцького медичного округу, аби навіть не думали без грошей звертатися до лікаря. Зокрема, на безкоштовне народження дитини – і не сподівайтеся.

Про що слід додати – також кременчуцьке рішення, окрім загальної реформи, докорінно змінює й саму клятву Гіппократа, якою користуються медики після навчання.

Витримки з майбутнього медичного рішення міськвиконкому додаються.

«Відшкодування медичних послуг, що регламентовані цим Положенням,  за рахунок коштів міського бюджету, не розповсюджується на:

4.1. Вагітних, які зареєстровані за межами м. Кременчука.

4.2. Вагітних м. Кременчука, які без поважних причин звернулися під нагляд лікарів жіночих консультацій міста після 13-14 тижнів вагітності.

4.3. Вагітних м. Кременчука, які порушують настанови та рекомендації дільничих лікарів-акушерів-гінекологів жіночих консультацій, лікарів стаціонарів, консультативних висновків міських та обласних спеціалістів, регламентованих Протоколами та Стандартами, що затверджені Міністерством охорони здоров’я України.

4.4. Надання акушерської та неонатологічної допомоги поза межами рододопоміжних закладів м. Кременчука.

4.5. Амбулаторне лікування вагітних».

Читайте також: Адреси будинків міста, в яких буде встановлено загально будинкові лічильники тепла

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация