Зупинити обкрадання 30 тисяч кременчужан «Кременчукводоканалом». Депутат міськради Піддубна

1 092 0

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна пропонує міськвиконкому зменшити міські норми споживання води, за якими кременчужани визначені особливими «іхтіандрами», кожен з яких споживає по 10,5 тонн води щомісяця.

Відповідний проект рішення чергової сесії міськради депутат Піддубна оприлюднила на сайті виконкому.

На її думку, встановлені міськвиконкомом норми споживання води у нашому місті потрібно привести до норм законності. Зокрема, зробити кременчуцькі норми споживання води такими, як це визначено урядовими рішеннями.

А за ними, на думку депутата міськради, у Кременчуці слід записати, що «норми споживання для користування послугами з централізованого постачання холодної води  складатимуть – 2,4 куб. метра холодної води на одну особу на місяць та 1,6 кубічних метри – гарячої». Такими є урядові санітарні норми. Сьогодні сумарна норма водопостачання у місті на людину – 10,5 кубів.  

У випадку підтримки ініціативи депутата Піддубної це рішення дасть можливість платити менше за водопостачання та водовідведення  тридцяти тисячам кременчуцьких родин, у яких немає лічильника води і яким нараховують водопостачання за міськими нормами.

Втім негативний бік такого рішення - це зменшення надходжень до комунального підприємства й зменшення фундаментального розміру заробітної плати представникам адміністрації КП «Кременчукводоканал».

Інших негативних моментів у проекті рішення немає.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация