Дмитро Ярош і мер Кременчука Малецький вирішують: кому бути начальником міської комунальної поліції

1 772 0
Дмитро Ярош і мер Кременчука Малецький вирішують: кому бути начальником міської комунальної поліції

У Кременчуці сьогодні вікопомна подія – спільне засідання регламентної комісії міськради, керівник якої Таценюк «бореться з корупцією», та учасників АТО нашого міста.

Читайте також: Гроші Кременчука: "Муніципальна поліція" наступного року відкусить від міського бюджету 3,2 млн.грн., а потім - 10

Тема засідання – з’ясування прізвища нового керівника комунального підприємства «Кременчуцька комунальна поліція».

В історії Кременчука таке засідання проводиться вперше.

Загалом би питань не виникало зовсім з цим призначенням, бо міський голова Кременчука Малецький уже давно визначився. Але в учасників АТО, які захищали Україну на сході, є своя думка.

Тож якщо мер Віталій Малецький пропонує на цю посаду п’ятдесятирічного військового Юрія Хмарука, то учасники АТО мають власну точку зору.

Їхня пропозиція – на цій посаді має бути молодий, але дуже виважений і не менш мудрий та розумний Максим Березін.

Звідси й усі оприлюднені на засідання аргументи на тему: хто з цих двох військових  молодий, у кого який досвід і хто більше має юридичної освіти?

Тож у кого й чого більше, теж говорили й думка тут – усі ці нібито дебати кременчуцькі чиновники організували навмисно, аби учасників АТО посварити.

На що в депутатській комісії міськради, представники якої зайняли президію, аби ще більше піднестися над присутніми, не розраховували, так це на жорсткий спротив учасників АТО владній думці й владній кандидатурі.

І протиставити цьому ні наш депутат міськради Таценюк, який увесь час наїжджає на сесіях міськради на своїх колег жіночої статі, ні дружина заступника мера й теж депутат Зінаїда Проценко, ні відомий депутат Діма Скандал (Лозовик) не змогли.

Звідси й останній аргумент, який було оприлюднено під час спільного зібрання.

За кандидатуру керівника комунальної поліції на прізвище Хмарук виступає не тільки міський голова Кременчука Малецький, але й Дмитро Ярош – колишній керівник «Правого сектора» й нардеп.

Чому відомий Дмитро Ярош, прізвище якого викликає величезну повагу, бо за ним і  ПС на сході і геройські вчинки,  втрутився в таку мізерну подію, як призначення вже 43-го керівника кременчуцького комунального підприємства, – ніхто не пояснював, але підписаний паном Ярошем  папір показали.

Про що слід додати – дебати були жорсткими й не визначальними. До того ж у ході суперечок виникла й третя кандидатура на посаду керівника  – Ігоря Шаповалова, адвоката  й бійця роти «Кременчук».

Зрозуміло, що в такій ситуації рішення ніхто не приймав, бо собі дорожче – визначати, хто кращий. Тим більше, що мова йшла про справжній розбрат, організований для учасників АТО нашими чиновниками навмисно.

Що у підсумку, так це прогнози.  А за ними, сьогодні - 29 грудня, а керівник міської комунальної  поліції має бути призначений з 1 січня.

І зрозуміло тут лише одне – міський голова Кременчука Малецький не дарма взяв папір від Дмитра Яроша, яким підкріплюватиме своє рішення. Гірше, що в цьому випадку кременчуцьких учасників АТО такими обговореннями з уже визначеним результатом наші чиновники принизили й дуже.

Гірше й інше – учасникам АТО в цьому випадку закривають дорогу, незважаючи ні на їхні якості, ні на їхній досвід.

І погано, що міський голова Кременчука Віталій Малецький цього не розуміє і як усе поєднати – не пропонує.

На фото у светрі – обранець кременчужан, лейтенант і юрист, учасник АТО Максим Березін.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация