Ви працюйте, а я полетів. Мер Кременчука Віталій Малецький відбуває на Новий Рік до Іспанії

1 605 0
Ви працюйте, а я полетів. Мер Кременчука Віталій Малецький відбуває на Новий Рік до Іспанії

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який за 12 місяців  так натрудився, що словами не передати,  свою другу за рік відпустку проведе в Іспанії.

Очікується, що саме з іспанським Дідом Морозом на площі в Мадриді чи Барселоні (це не уточнюється) Віталій Малецький і зустріне Новий Рік.

Відповідну інформацію про те, що мер із завтрашнього дня – в іспанській відпустці, «Програмі плюс» повідомили у міськвиконкомі.

За тим, що можна зрозуміти, – до Іспанії міський голова поїде не сам, але з дружиною. Разом з ними до Середземного моря, певно, полетить і кременчуцький нардеп Шаповалов з родиною.

Кременчуцький нардеп, між іншим, теж втомився й це можна було побачити з того, як він позіхав під час засідань парламенту.

Про що слід додати – «кременчуцькі іспанці» вилітатимуть з Борисполя й проводжати їх усім містом в аеропорту не потрібно, бо буде непотрібний ажіотаж.

Варто зазначити й про вибір країни зустрічі Нового року, аби відповісти на запитання: чому Іспанія, в якій мер уже був?

І тут мова вже про інші країни Європи. Зокрема, в Німеччині – іммігранти й тероризм, у Франції – іммігранти й тероризм. Чехія, Польща, Словаччина  – для міського голови Кременчука це не комільфо - не той масштаб.

Італія з Венецією, мабуть, дорого й у венеціанських каналах узимку особливо не поплаваєш. В Англії чи Швеції – дощ і холодно.

Залишається останнє – сказати, що відпочинок від цих набридливих кременчужан з їхніми ямами на дорогах, відсутністю питної води на верхніх поверхах, скаженою кременчуцькою вартістю тепла нашому меру справді потрібен.

Все-таки зробив він за минулий рік немало й тут чого вартий лише один переворот у міській медицині. А якщо згадати ще очищення доріг від снігу, який розтанув, то взагалі мова має йти про  велику й важку  міську нагороду. А поки такої від кременчужан немає, то Віталій Малецький летить в Іспанію.  

Решта, тобто всі ми, в тім числі репортери й читачі, нашого іспансько-кременчуцького мера не підведемо й стан міста контролюватимемо.  Тож вдалого відпочинку і з Новим роком, пане мер!

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация