Прокуратура відзвітувалася про 63 виявлених за рік корупціонерів

972 0
Прокуратура відзвітувалася про 63 виявлених за рік корупціонерів

Кампанія "боротьби з корупцією" виливається на Полтавщині в те, що прокурори нібито виявляють корупціонерів. Суди їх штрафують і корумповані чиновники далі продовжують працювати. Принаймні таке враження складається із оприлюдненого  звіту прокуратури Полтавської області.

На кінець 2016 року у Полтавській області 63 особи притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення. Такі дані озвучив заступник прокурора Полтавщини Олександр Савенко, передає кореспондент УНН-Центр.

За рік до суду було направлено 106 протоколів про правопорушення, пов'язані з корупцією, з яких половина - органами прокуратури. У суді вже розглянуто 80 протоколів, 63 особи притягнено до адміністративної відповідальності", - зазначив прокурор.

Найчастіше чиновників притягали до відповідальності за порушення порядку врегулювання конфлікту інтересів. Однак у цій статистиці відсутня інформація про те, що корумповані  чиновники позбулися своїх посад. 

Судячи з усього,  до прокурорської статистики потрапили й три справи кременчуцьких високопосадовців, дії яких були визнані судами пов'язаними з корупцією - віце-мерів Руслана Проценка та Ольги Усанової, а також дружини віце-мера, чиновниці Крюківської райадміністрації Зінаїди Проценко.

Як відомо, нині вирок суду двоє фігурантів скандалу - Руслан Проценко та його дружина Зінаїда вирішили оскаржити в Європейському суді з прав людини  у Страсбурзі.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация