Незаконна забудова Дніпра на Флотській з висоти пташиного польоту, - АЗОВ провів аеровідеозйомку. ВІДЕО+ФОТО

2 987 0
Незаконна забудова Дніпра на Флотській з висоти пташиного польоту, - АЗОВ провів аеровідеозйомку. ВІДЕО+ФОТО

Відповідне відео оприлюднено сьогодні, 26 грудня.

 

 

Читайте також: На вихідних АЗОВ трусив кременчуцькі розливайки: до бару "Три топори" на Аврорі теж завітали. ФОТОрепортаж

У Цивільному корпусі "АЗОВ" опубліковане відео коментують так.

Активісти нещодавно дізналися про ситуацію, коли депутатів міської ради не допускали на території, що по вулиці Флотській, 5. Нерухомість на цій землі, як стало відомо, за смішні 15 тис. гривень (аж 1 500 кв.м) купило підприємство, що записано на водія згаданого нардепа. 

Придбання нерухомості автоматично вирішує питання оформлення документів на землю в цьому районі (на березі Дніпра).

А поряд знаходиться сумнозвісний котедж, котрі місцеві називають «маєтком Шаповалова» - будівлі маєтку в порушення (грубе) вимог статті 89 Водного кодексу України збудовані у прибережно-захисній смузі Дніпра, що заборонено робити.

За даним фактом правоохоронні органи ще у 2015 році розпочали кримінальне провадження, але його доля нині невідома.

Як показала проведена Цивільним корпусом «АЗОВ» аерофотозйомка, дану купівлю приміщень по вулиці Флотській, 5 можна розглядати як фактичне розширення території маєтку Шаповалова за рахунок земель, які донедавна числились за ТОВ «Підприємство «Захист прав інвалідів».

 

 

Мова йде про ласий шмат землі на березі Дніпра орієнтовною площею 0,5 гектара.

Сам факт купівлі–продажу приміщень за смішні 15000 гривень, як важають азовці, має привернути увагу податківців та правоохоронців, оскільки мова може йти про ухилення від сплати податків.

Нагадаємо, 15 грудня депутата Оксану Піддубну з виїзною комісією на промзону на Флотській, де продали приміщення, охорона не пустила.

Наполегливий інтерес активної депутатки пов'язаний з тим, що на минулій сесії міської ради(22 грудня) більше 5 га землі за цією адресою  передано в оренду ТОВ «Елеватор-Кремлогістик», засновником якого є Олександр Шевченко - повний тезка водія нардепа Шаповалова.

Землі поділили ще в 2013 році і тепер організація «Захист прав інвалідів» нібито від частини землі відмовляється.

Як повідомляла раніше начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха, 41 тис. 30 кв. метрів передбачається залишити за підприємством «Захист прав інвалідів», а близько 53 тис. кв.м - віддадуть в оренду.

Оксана Піддубна під час уже другого невдалого виїзного засідання земельної комісії зазначила, що, за її даними, ТОВ «Елеватор - Кремлогістик» уже придбало за 15 тисяч гривень електроцех, трансформаторну підстанцію, слюсарну майстерню.

Крім того, підозри у Оксани Піддубної викликає і той факт, що інтереси ТОВ «Елеватор-Кремлогістик» і товариства «Захист прав інвалідів» представляє одна і та ж фірма «Азимут».

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра в Кременчуці. Епізод 1. Хатинка Юрія Шаповалова: шлейф судів та дитячий садок

До того ж депутатка зазначила, що документи, які вона просить у земельного управління, їй не дають навіть для ознайомлення.

Роз'яснити ситуацію знову було нікому.

Оксана Піддубна залишилася при думці, що під виглядом ТОВ «Елеватор-Кремлогістик» приховуються інтереси депутата Верховної Ради України Юрія Шаповалова і його сім'ї, яка вже має в тих краях одну ділянку - на вулиці Флотській, 10, і повідомила, що буде звертатися по допомогу до правоохоронних органів.

Читайте також: Одним все – іншим нічого. Депутати міськради заступилися за «будинок відпочинку» нардепа Шаповалова

 

Фото та відео: Цивільний корпус "АЗОВ" Кременчук

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация