У міськвиконкомі ввели посилений режим чергування Нацгвардії. Депутат міськради Ульянов накликав біду?

1 109 0
У міськвиконкомі ввели посилений режим чергування Нацгвардії. Депутат міськради Ульянов накликав біду?

Із сьогоднішнього дня у Кременчуцькому  міському виконавчому комітеті – посилений режим. Зокрема, збільшено кількість представників окремого батальйону Нацгвардії, що розташований у нашому місті й, серед іншого, займається охороною адмінбудинку виконкому, що на площі Перемоги, №2.

Втім, окрім різкого збільшення людей у формі, інших проявів посилення у мерії поки що не спостерігається.

З чим саме пов’язано такий крок – подвійне збільшення кількості охоронців з трьох до шести - у міськвиконкомі не уточнюють, однак говорять, що мова йде про практику для нових військових, яка проводиться разом з тими, хто у мерії чергує постійно.

Але якщо відкинути ці не зовсім логічні пояснення, то версія одна – міський голова Кременчука Віталій Малецький напередодні Нового року посилює охорону владної установи.

А от з чим це пов’язано – версій тут лише дві.

Тож, можливо, побоювання викликані можливим приходом у кабінет  до першої особи міста його куми й депутата міськради Оксани Піддубної.

Ще, вочевидь, у виконкомі очікують масового походу невдоволених мешканців міста, яким юридичний радник міського голови, депутат Ульянов показав у соціальних мережах фото з депутатської гулянки в одному з найдорожчих міських ресторанів.  

Інших причин, якщо не враховувати космічну вартість тепла, яка стосується лише нашого міста, чи подорожчання води, у громадян іти до міського голови немає.

В усякому випадку, погодні умови підстав для такого кроку не дають.  

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация