Випускники Кременчуцького військового ліцею до подій у столиці – непричетні. Адміністрація

1 451 0
Випускники Кременчуцького військового ліцею до подій у столиці – непричетні. Адміністрація

Адміністрація Кременчуцького військового ліцею  (ліцей з посиленою фізичною підготовкою) спростовує повідомлення ЗМІ про участь своїх учнів у подіях, що пов’язані з погромом на Харківському ринку у столиці.

Читайте такожТітушки, які нещодавно з'їздили на "заробітки" до Києва, тренували представники Кременчуцького військового ліцею. ВІДЕО+ФОТО

Відповідне повідомлення «Програмі плюс» оприлюднили в навчальному закладі.

«З 2012 року у ліцеї дії лише секція боксу та греко-римської боротьби. Секції з єдиноборства у навчальному закладі немає взагалі й зокрема такої секції, що має назву «Хазард», теж немає.

Щодо прізвища керівника цієї секції, то такий працівник справді працював у ліцеї з посиленою фізичною підготовкою до 2015 року.

Жоден з наших учнів чи випускників не був присутнім під час подій, які відбулися у  столиці, зокрема на Харківському ринку, зазначив керівник навчального закладу Марченко.  

Читайте такожКременчуцьким тітушкам платили по 1 тис. грн. за побиття приватних підприємців у Києві. ВІДЕО

Про що слід додати – відомо, що по цих подіях у столиці з побиттям людей, у яких звинувачують тітушок з Кременчука, порушено кримінальну справу.

Однак саме кримінальне провадження стосується столичної поліції, а у поліції Кременчука заявляють, що про це нічого не знають.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация