Тітушки, які нещодавно з'їздили на "заробітки" до Києва, тренували представники Кременчуцького військового ліцею. ВІДЕО+ФОТО

3 960 0
Тітушки, які нещодавно з'їздили на "заробітки" до Києва, тренували представники Кременчуцького військового ліцею. ВІДЕО+ФОТО

"Програма Плюс" 24 грудня вже писала про кременчуцьких тітушок, котрі нещодавно дуже невдало поїхали на "заробітки" до Києва, де мали забезпечувати знесення Харківського ринку шляхом побиття місцевих підприємців.

Окрім представників Кременчука, також відомо про тітушок з Житомира.

У ході оборони київських підприємців, організованих ними самими  спільно з представниками добробатів "Донбас", "Айдар", Цивільного корпусу "АЗОВ" та нардепами Олегом Петренком та Семеном Семенченком, велику кількість тітушок було затримано, а їх особи ідентифіковано завдяки соціальним мережам.

Як зазначає в соцмережі Семен Семенченко, сторона нападників на підприємців Харківського ринку у Києві мала такий склад:

- забудовник - "Перфект Груп" (пов'язано з колишніми високопоставленими чиновниками Міноборони і нинішніми депутатами від БПП);
- власник землі, на якій знаходиться ринок-ТОВ "Козак";
- ТІТУШКИ - збірна "солянка": група колишніх військовослужбовців з Житомира (запрошена одним із засновників ТОВ "Козак"), група тітушок з клубу рукопашного бою при військовому ліцеї м. Кременчука, невелика група колишніх військовослужбовців "Айдара" (гроші взяли, але соромно було "айдарівців" з іншого боку і нікого бити не стали);
- прикриття - керівництво відділення поліції Дарницького району;
- інформаційне забезпечення - ГО "СТОПкорупція" та "журналісти".

До публікації пан Семенченко додав фото, які разом з раніше оприлюдненими відео дають певну інформацію для роздумів.

Відправною точкою є відео затриманого в Києві кременчужанина (принаймні, особа так повідомила київським активістам). На відео особа представилась як Дмитро Горовєц.

 

Затримана київськими активістами особа, котра представилась як Дмитро Горовєц.

 

Далі пропонуємо переглянути фото, де пан Горовєц зафіксований на груповому фото кременчуцького клубу "Хазард" (з англійської мови перекладається як шкода).

 

 

Як зазначає в соціальних мережах користувач Дмитро Громов, керівником вказаного клубу є кременчужанин 1982 р.н., котрий одночасно  має відношення до організації тренувань зі спортивних єдиноборств "Хортинг" при Кременчуцькому військовому ліцеї.

Про те, що представники кременчуцького клубу "Хазард" брали участь у нападі на київських підприємців, прямо вказує сам Семенченко.

"23 грудня конфлікт перейшов у гарячу фазу. З трьох груп тітушок був складений загін зі 150-200 чоловік, які знесли черговий намет підприємців, забезпечили візит будівельної техніки і знесли кілька павільйонів.

У ході боїв з підприємцями використовувався газ, вогнегасники, травмата, палиці. Троє чоловік було госпіталізовано. Поліція не перешкоджала побиттю, проте в потрібний момент дбайливо захищала тітушок від підприємців.

Потім поліція випустила тітушок через коридор і взяла під контроль потрібну забудовнику частину під виглядом "охорони місця злочину".

За свідченням деяких підприємців, у них не приймали заяви про побиття і за "дзвінком" навіть не надавали допомоги в лікувальному закладі.

Потім, вважаючи, що підприємці досить деморалізовані, велика частина тітушок поїхала назад до Житомира (так як їм треба було платити погодинно), частина "айдарівців", не бажаючи конфліктувати зі своїми, розійшлися, а бійці клубу рукопашного бою "Хазард" при Кременчуцькому військовому ліцеї почала базуватися на другому поверсі мийки по вулиці Ревуцького (10 метрів від ринку) і в кафе "Експрес" біля мийки", - так нардеп описує нещодавні події.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация