У Кременчуці боротимуться з корупцією два рази на рік. Мер Малецький прийняв розпорядження

886 0
У Кременчуці боротимуться з корупцією два рази на рік. Мер Малецький прийняв розпорядження

Кременчуцький міськвиконком оприлюднив плани боротьби та протидії корупції, за яким з цим явищем у нашому місті боротимуть раз на півроку. Натомість сама боротьба зведеться до проведення антикорупційних інструктажів і заведення спеціальних журналів.

Читайте також: Поки виконком Кременчука розвиває корупцію в медицині, в міській освіті громадяни корупцію зупиняють

Відповідне розпорядження № 395-Р підписав міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За тим, що пропонується в антикорупційному плані міського голови, – мова про активізацію громадськості та «здійснення комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня знань різних верств населення щодо формування негативного ставлення до корупції, протидії чинникам, що її зумовлюють, про особисту участь громадян у запобіганні та викритті фактів корупційних правопорушень».

Який саме комплекс заходів пропонується – міські чиновники не уточнюють, але відповідь є. Вочевидь, у маршрутках з'являться плакати з написом «Корупція – це зло», які за бюджетні кошти й з традиційно великою переплатою надрукує одна з фірм, наближених до наших чиновників.

Щодо інших конкретних заходів, то серед таких планується встановити спеціальні антикорупційні інструктажі, які нашим чиновникам читатимуть під підпис один раз на півроку.

Читайте також: Віце-мер Руслан Проценко та його дружина оскаржуть корупційність своїх дій у Європейському суді. ДОКУМЕНТ

Окремо через боротьбу з корупцією під жорсткий контроль візьмуть самих працівників мерії. Однак тут мова вже не йде ні про яке запобігання корупції, натомість говориться про нормальну трудову дисципліну – не пиячити на роботі у свої дні народження й не спізнюватися на роботу.

Про що слід додати – до розпорядження міський голова додав спеціальні рекомендації, які отримано в Полтаві й де чиновників закликають відмовлятися від подарунків.

А от від чого працівників виконкому відмовитися не закликають – так це робити й далі у Кременчуці те, що робили завжди.

Зокрема, проводити тендери з умовами, виписаними під свого переможця, або не оприлюднювати розмір витрачених коштів з бюджету за програмою «Прозорро».

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация